Купують автомобілі, дрони та амуніцію: музиканти з Вінниччини зібрали понад 4 млн гривень для ЗСУ

Музиканти з Липовця на Вінниччині два роки виступають із благодійними концертами просто неба. За цей час вони дали понад 100 концертів та зібрали понад 4,3 мільйона гривень. За ці кошти закупили транспортні засоби, дрони, бронежилети та каски для оборонців.

У команді — професійні вокалісти та аматори, які співають українські патріотичні пісні. Один концерт триває 3-4 години. Виступають поблизу ринків і ТРЦ.

"Маємо можливість відвідувати міста й села нашої рідної Вінниччини. також побували у Черкаській, Житомирській областях, де нас завжди радісно зустрічають. Коли дивишся на стареньку бабусю, яка виймає 50 грн, щоб кинути у скриньку — серце кричить. Ми — команда. Нас зібрав і курує нашою справою Геннадій Терлецький", — сказала волонтерка волонтерка Вікторія.

Суспільне побувало на концерті, який музиканти влаштували біля підземного переходу на ринку "Урожай" у Вінниці.

"Ми працюємо заради нашої Батьківщини, заради хлопців, які сидять в окопах. Ми не воюємо, ми волонтери, тому маємо допомагати", — сказав волонтер та вокаліст Олександр Терлецький.

Серед вокалістів — Тетяна Атаманенко, яка виступає, щоб допомогти чоловікові та його побратимам, які захищають Україну на фронті. Жінка родом із Донеччини, яку вимушено залишила 10 років тому.

"Він вдягнув форму і туди пішов, я вдягла форму — допомагаю тут. Якщо він воює, то воюємо ми усі. Са свої кошти хлопці не можуть це тягнути. Їкби не волонтерська допомога, вони б не впоралися. Для них це підтримка, вони знають, що їх тут чекають", — пояснила волонтерка Тетяна Атаманенко.

Серед слухачів — військовослужбовець на псевдо "Пістон", який родом із Кривого Рогу. Нині чоловік лікується у вінницькому шпиталі внаслідок поранення, яке отримав на Авдіївському напрямку.

"Справа гарна, вони для ЗСУ збирають, а без допомоги цивільних — справи не буде", — зазначив "Пістон".
Ярослав Пшиворський

За 4 години концерту на "Урожаї" липовецьким музикам задонатили 16 тисяч 222 гривні. За словами Ярослава Пшиворського, гроші нині збирають на автівку для 67 бригади ЗСУ, бійці якої захищають Донецький напрямок.

співають від душі. Це одразу відчутно: від душі, чи просто, бо треба. Душа розривається. Хочемо перемоги, миру, щоб просто жити", — сказала місцева жителька Людмила Скида.

Наступний концерт просто неба відбудеться цієї середи, 10 квітня, у Липовці на Вінниччині.