У Тернополі дівоча збірна України з футболу U-15 готується до турніру за кордоном

На центральному міському стадіоні в Тернополі розпочалися тренувальні збори дівочої збірної команди України з футболу U-15.

Про це розповів Суспільному асистент головної тренерки збірної дівочої команди Володимир Левчук.

За його словами, дівчата готуються до турніру, який відбудеться восени. Команда зіграє зі збірними Молдови, Греції і Литви.

Володимир Левчук, асистент головної тренерки збірної. Суспільне Тернопіль

"У нас є 20 гравчинь і 2 воротарки, ми також залучили ще одну місцеву дівчинку. Ми сьогодні попрацювали над технікою та з м’ячами. Наше завдання — оцінити дівчат, їхній стан готовності. Під час чемпіонату України дівчат цього віку ми переглядали кандидатури, радилися з тренерами і старались найкращих відібрати в цю збірну".

Розминка гравчинь дівочої збірної U-15. Суспільне Тернопіль

Запросили на тренувальний збір і гравчиню дівочої футбольної команди "Нива"-Вінниця Аріну Паскаренко.

Аріна Паскаренко, футболістка. Суспільне Тернопіль

"З дівчатами добре. Познайомились, спілкуємось. Враження чудові, тренерський штаб також чудовий. Все на вищому рівні. Мотивують нас дуже сильно. Приступаємо до тренування з холодною головою. Не переживаємо. Показуємо те, що вміємо".

З волинської команди "Ладомир" на збори запросили трьох дівчат. Одна з них — Анна Дячук.

Анна Дячук, футболістка. Суспільне Тернопіль

"Було несподівано, що запросили. Довго хотіла сюди потрапити. Знала, що буде збір U-15. Мені тут все подобається. Очікую, що залишуся і буду грати за збірну U-15".

Футболістки тренуватимуться у Тернополі впродовж тижня. Під час зборів планують зіграти два контрольні матчі, говорить Володимир Левчук.

"Ці ігри навчальні. Дівчата насамперед вчаться грати. В неділю команда грає з командою львівського "Руху", яка грає в Першій лізі. Наступна команда буде також з Першої ліги з Івано-Франківська — ДЮСШ-3. Вони також грають в Першій лізі, йшли в лідерах. Поєдинки мають бути цікаві".

Тренувальні ігри дівочої збірної з футболу. Суспільне Тернопіль

Володимир Левчук каже, тренувальний збір у Тернополі — один з етапів підготовки до турніру розвитку УЄФА, який відбудеться восени. Під час цих змагань чотирнадцятирічні дівчата зіграють зі збірними командами однолітків з Молдови, Греції і Литви.

Нагадаємо, в Тернополі відбувся фінальний матч Дівочої футбольної ліги серед команд до 15 років. За головну нагороду змагалася команда "Ладомир" з Волині та "Кривбас" з Кривого Рогу на Дніпропетровщині.