У Тернополі відбулися півфінальні матчі Дівочої ліги з футболу U-15

На міському стадіоні Тернополя відбулися півфінальні матчі Дівочої футбольної ліги серед команд до 15 років. Перший півфінальний матч завершального етапу завершився з рахунком 9:3. У ньому команда "Ладомир" з Волині перемогла збірну Харківської області, повідомляють кореспонденти Суспільного.

Грає команда "Ладомир" з Волині та збірна Харківської області. Суспільне Тернопіль

У червоно-чорній формі грали футболістки Волинської команди. Вони відкрили рахунок у грі на початку першого тайму. На дев’ятій хвилині гравчині збірної Харківської області рахунок зрівняли. До завершення першого тайму футболістки "Ладомиру" забили ще тричі. У другій половині гри гравчині з Волині забили ще 5 голів. Харків’янки двічі. У підсумку — 9:3 на користь команди "Ладомир".

Тренер збірної Харківської області Євген Погорелов, попри програш своєї команди, результатом задоволений.

Євген Погорелов, тренер збірної Харківської області. Суспільне Тернопіль

"Тренувались під звуки канонад і вибухів, так би мовити. По 20 годин була тривога. Грою задоволені. Гра завершилась добре — переміг сильніший. У нас заборонили тренуватися, тому нам було важко. Переломи, травми — все це вплинуло. Ми вітаємо команду суперника. Вона виявилась сильнішою".

Півфінальний матч Дівочої ліги з футболу. Суспільне Тернопіль

Завдання гри футболістки з Волині виконали повністю, розповів головний тренер команди "Ладомир" Олег Бортнік.

Олег Бортнік, головний тренер команди "Ладомир". Суспільне Тернопіль

"Гра склалася для нас якнайкращим чином. Було дуже багато забитих голів. Так само і пропущених. А голи — це шоу. Думаю, для вболівальників — це радість. Вони не розуміли суперника, бо не бачили нічого — відео не розбирали. Готувались, налаштовувались грати першим номером. Вважаю, що план на гру вдався, бо забили багато голів".

Фінал Дівочої футбольної ліги серед команд до 15 років відбудеться у п’ятницю, 31 травня, об 11:30. "Ладомир" гратиме з ровесницями команди "Кривбас" з Кривого Рогу. Дівчата з Дніпропетровщини в другому півфіналі перемогли команду "Ліцей" з Рівненщини з рахунком 5:0.