Берлінський дизайнер висловив співчуття з приводу загибелі Артура Сніткуса

Берлінський дизайнер висловив співчуття з приводу загибелі Артура Сніткуса. Фото: Франк Пітер Вільде

Берлінський дизайнер Франк Пітер Вільде в Instagram висловив співчуття з приводу загибелі Артура Сніткуса.

"#ГероїНеВмирають — Rest in peace Artur Snitkus", — написав дизайнер, що означає, "Спочивай з миром, Артуре Сніткусе". На світлині, яку виклав митець — він з українськими прапорами, квіткою соняха та аркушем паперу із написом "#ГероїНеВмирають".

Нагадаємо, берлінський стиліст та дизайнер Франк Пітер Вільде чи не щодня з лютого 2022 року публікує знімки з власного ліфту на підтримку України. 59-річний чоловік допомагав, як волонтер українським біженцям на вокзалі у Берліні. Також він долучився до створення фільму про українців, які втекли від війни. Дизайнер востаннє був в Україні понад 10 років тому.

Берлінський дизайнер Франк Пітер Вільде. Фото: Франк Пітер Вільде

Митець із Тернопільщини Артур Сніткус загинув 7 червня, виконуючи бойове завдання у Донецькій області. Йому було 36 років. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. Військовий служив в армії до початку повномасштабного вторгнення.

Артур належав до спільноти "Джерело" (Київ), а також створював електронну музику, його трек увійшов до компіляції SESTRO, випущеної одеським лейблом "система | system". Компіляція SESTRO, яка містить 23 треки від різних музикантів, була випущена на платформі Bandcamp, і всі кошти від її продажу передають громадській організації "Сфера" з Харкова, яка активно допомагає жінкам та представникам ЛГБТК+ зі сходу України.

Артур Сніткус. Взято з Facebook-сторінки Sasha Kurmaz

Артур Сніткус загинув на позиціях біля Новоолександрівки на Покровському напрямку від влучання з міномета. Він служив стрільцем в піхоті.

В суботу, 15 червня, у студії PERERVA в Києві покажуть короткометражний документальний фільм "Зсув" режисера Олексія Радинського. Цей показ присвячено герою стрічки Артуру Сніткусу.