У Києві покажуть фільм "Зсув", героєм якого був військовий Артур Сніткус

Постер до показу фільму "Зсув". Instagram/perervastudio

У суботу 15 червня у студії PERERVA в Києві покажуть короткометражний документальний фільм "Зсув" режисера Олексія Радинського. Цей показ присвячено герою стрічки Артуру Сніткусу, який загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Про це студія повідомила 12 червня в Instagram.

Фільм "Зсув" знятий у 2016 році і є "подорожжю за гаражі альтернативної культури Києва".

Режисер говорив про стрічку: "«Зсув» — це фільм про спробу побудувати «суспільство, яке докорінно відрізняється від усього, що нас оточує» (за словами героїв фільму). Ця спроба відбувається в самому центрі Києва, на території, відвойованій у міста природною стихією".

А також розповідав, що зобов'язаний появою фільму випадковому збігу обставин і своїй багаторічній взаємодії з людьми, які створюють культурне обличчя міста.

Взято з Facebook-сторінки Sasha Kurmaz

Хто такий Артур Сніткус

Артур належав до спільноти "Джерело" (Київ), а також створював електронну музику, його трек увійшов до компіляції SESTRO, випущеної одеським лейблом "система | system".

Компіляція SESTRO, яка містить 23 треки від різних музикантів, була випущена на платформі Bandcamp, і всі кошти від її продажу передають громадській організації "Сфера" з Харкова, яка активно допомагає жінкам та представникам ЛГБТК+ зі сходу України.

Прощання з Артуром Сніткусом відбудеться 12 червня у Тернополі.

Сніткус загинув на позиціях біля Новоолександрівки на Покровському напрямку від влучання з міномета. Він служив стрільцем в піхоті.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: culture@suspilne.media