На Тернопільщині подружжя перераховує на ЗСУ частину заробітку від продажу полуниць

Подружжя Жанни та Сергія Степанюків. Богдана Барва, Жанна Степанюк

Подружжя Жанни та Сергія Степанюків з Лановецької територіальної громади на Тернопільщині три роки поспіль допомагає ЗСУ. Зокрема, зараз перераховують на армію десять відсотків заробітку від продажу полуниць.

Про це на своїй сторінці у соцмережі розповіла волонтерка з Ланівців Богдана Барва.

За словами жінки, Степанюки постійно дають кошти на купівлю комплектуючих для дронів.

Дрони, які передали військовим. Богдана Барва

"Це сім’я, яка займається власним домашнім господарством. Вони не мають можливості багато грошей передавати, але це настільки регулярно, що заслуговує поваги. Є люди, які мають можливості і не хочуть нічого робити, а тут важко дається ця вся домашня робота, але вони завжди підтримують бійців".

Загалом, уже вдалося придбати сотню дронів для українських військових, ще 20 безпілотників склали у Ланівцях, повідомила Богдана Барва Суспільному.

Полуниці, які продає подружжя Жанни та Сергія Степанюків. Богдана Барва

Жанна Степанюк розповіла Суспільному, що в селі Великі Кусківці вирощують полуниці на 10 сотих землі. За день збирають по 30-50 кілограмів і продають у Ланівцях.

Жанна Степанюк збирає полуниці для продажу. Жанна Степанюк

"З кожної зарплати, з кожного заробітку даємо, скільки маємо: по 200, 500, тисячу чи дві, скільки можемо, стільки допомагаємо щомісяця. Зараз у нас сезон полуниць. Тому стараємося допомогти чи продуктами, чи грішми, бо запити великі. І так вже третій рік працюємо".

Загалом від початку війни вони з чоловіком перерахували на армію майже 80 тисяч гривень.