У Тернополі під час спортивного фестивалю збирали гроші на дрон для ЗСУ

У Тернополі для учнів соціально-спортивної школи фонду "Реал Мадрид" організували спортивний фестиваль з нагоди завершення навчального року. На центральному стадіоні міста діти від шести до 16 років грали у футбол та баскетбол, а також брали участь у різноманітних естафетах.

Під час заходу збирали гроші на дрон для роти 67 механізованої бригади ЗСУ, розповів Суспільному співорганізатор школи фонду "Реал Мадрид" Ярослав Несторович. Дорослі донатили, а діти грали у футбол, баскетбол та брали участь в естафетах.

Фестиваль соціально-спортивної школи фонду "Реал Мадрид". Суспільне Тернопіль

Вправи з м’ячем виконував 11-річний Марк Стефанів. Хлопець розповів, відвідує секцію футболу.

"Я ним займаюся від самого народження практично. Я весь час любив футбол. Вічно був з м’ячем в руках і грав. Я познайомився з багатьма друзями і з деякими я досі ходжу".

Марк Стефанів. Суспільне Тернопіль

"Так як в нашій організації культивуються два види спорту такі як футбол і баскетбол, тому проводимо два такі великі турніри, плюс збираємо донати — збір на ЗСУ на дрони. Донатять батьки. Перед тим у нас був зроблений анонс, що буде донація. Є такі люди, діти яких в нас не займаються, але тоже вже бачу зробили декілька донатів. Надіємося, що трошки щось допоможемо. В такому турнірі, в такому заході важко спрогнозувати, що можна зібрати. Стараємся зібрати як найбільше. Буде мало, то в кінці своїх додамо", — розповів Ярослав Несторович.

Ярослав Несторович. Суспільне Тернопіль

Суму, яку назбирали під час заходу, Ярослав Несторович пообіцяв оприлюднити до кінця тижня. За його словами, соціально-спортивну школу фонду "Реал Мадрид" у Тернополі відвідують 300 дітей. Це діти з малозабезпечених сімей, діти учасників бойових дій та переселенці.

Гроші збирали на дрон для роти "Сталева сотня" 67 механізованої бригади ЗСУ. Суспільне Тернопіль

Збір грошей. Суспільне Тернопіль

Тернопільський стадіон. Суспільне Тернопіль