У четвер, 16 травня, на Тернопільщині будуть застосовувати графіки погодинного відключення світла

Електоопора та проводи. Суспільне Тернопіль

У четвер, 16 травня, для Тернопільської області будуть застосовувати графік погодинного відключення електроенергії при перевищенні гранично допустимих величин споживання світла.

Про це повідомляють на сторінці АТ "Тернопільобленерго" в соцмережі.

"В енергосистемі країни продовжує зберігатися дефіцит електроенергії. Впровадження попередніх графіків не дало змоги стабілізувати енергосистему. Саме тому, за вказівкою диспетчера НЕК "Укренерго" з 00 години до 09 години та з 16 години до 24 години 16 травня будуть застосовувати ГПВ", — йдеться у повідомленні.

У графіку передбачили черговість вимкнення 6 годин через 3 або 3 години через 6. Тобто, зважаючи на погодинне навантаження на енергосистему, енергетики будуть вмикати або вимикати певну групу споживачів.

Для нашої області важко дотримуватися ранкових та вечірніх максимумів навантаження споживання електроенергії. Тому в ці періоди надзвичайно важливим є питання економії електроенергії.

Групи споживачів у графіку залишилися незмінні. Час вимкнення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов'язане з технологічним процесом перемикання між чергами.