На Тернопільщині без електропостачання були 155 населених пунктів

Відключення електроенергії. Фото: Сайт ВАТ "Тернопільобленерго"

На Тернопільщині без електропостачання були 155 населених пунктів, в тому числі — 119 частково.

Про це повідомили на сторінці АТ "Тернопільобленерго".

Сьогодні, 15 травня, на Тернопільщині з 6:40 до 09:00 диспетчерський центр "Укренерго" застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України. На Тернопільщині без електропостачання був 40 521 споживач, 155 населених пункти, в тому числі — 119 частково. Про це повідомили на сторінці Тернопільської ОВА.

Сьогодні, 15 травня, о 8 годині 40 хвилин, надійшла вказівка від НЕК "Укренерго" про відміну застосування графіків аварійного відключення в Тернопільській області.

Скірншот АТ "Тернопільобленерго". АТ "Тернопільобленерго"

О 13 годині повідомили, що дію графіків обмеження потужності для юридичних споживачів на Тернопільщині наразі відмінено. Проте, НЕК "Укренерго" прогнозує застосування графіків обмеження потужності для юридичних споживачів з 16:00 до 24 години сьогодні, 15 травня.

"Причина – збільшення дефіциту електроенергії внаслідок зростання споживання через похолодання на тлі наслідків російських обстрілів. Графіки аварійних відключень – це відключення споживачів через дефіцит обсягів електроенергії. Вводяться та завершуються ГАВ за вказівкою НЕЕ "Укренерго", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вчора, 14 травня, на сайті "Тернопільобленерго" повідомили, що у звʼязку з дефіцитом електроенергії в обʼєднаній енергосистемі України від НЕК "Укренерго" надійшла вказівка на застосування графіків аварійних відключень споживачів. Графіки мали вводити в обсязі трьох черг.