Час від часу давав шматок хліба: на Тернопільщині чоловік морив матір голодом

93-річна пенсіонерка. Нацполіція області

У Щепанові Козівської селищної громади на Тернопільщині син морив 93-річну матір голодом. Поліцейські склали на нього адміністративний протокол за вчинення домашнього насильства.

Про це повідомляють на сторінці Нацполіції області в соцмережі.

До дільничного офіцера, котрий обслуговує Щепанів, звернувся діловод сільради та повідомив про те, що вони разом із соціальним працівником не можуть потрапити до помешкання місцевої жительки.

"До оселі жінки, котра вже не мала сили за собою доглядати, не змогли зайти ні сусіди, ні соціальний працівник. Їх не пускав син, який морив лежачу матір голодом, аби та віддавала пенсію. Зі слів сусідів, вони теж тривалий час не бачили пенсіонерку, тому підозрюють, що з нею могло щось трапитися", — йдеться у повідомленні.

Чоловік поводився агресивно, погрожував, кидався на поліцейських з кулаками. Як з’ясувалося, він має психічні захворювання.

Поліцейські разом з представником сільради доправили пенсіонерку до лікарні. З’ясувалося, що жінка давно не їла, її син час від часу давав їй шматок хліба і склянку кефіру, вимагаючи натомість гроші з пенсії.

Після обстеження та лікування пенсіонерка буде проживати у геріатричному пансіонаті.