Смерть чоловіка в Настасові: оголосили підозру працівнику агропідприємства

Тіло чоловіка, якого знайшли в Настасові. Фейсбук/Сергій Зюбаненко

На Тернопільщині слідчі оголосили підозру працівнику агропідприємства у вчиненні наруги над тілом померлого.

Про це повідомили на сайті управління Національної поліції в Тернопільській області.

Правоохоронці встановили, що працівник, який відповідальний за охорону праці на агропідприємстві, перемістив тіло за територію агропідприємства. Це він зробив, щоб приховати смерть неофіційно працевлаштованого чоловіка на робочому місці.

Нагадаємо, подія трапилася 10 січня 2024 року в селі Настасів. До правоохоронців надійшло повідомлення про те, що на узбіччі дороги виявили мертвим місцевого жителя.

Управління Національної поліції в Тернопільській області

За результатами розтину його смерть була ненасильницькою. Проте чоловік помер не в тому місці, де знайшли його тіло.

"Було встановлено, що чоловік раптово помер під час робочої зміни на території місцевого агропідприємства, де працював неофіційно. У відповідальної особи підприємства з охорони праці виник злочинний умисел приховати факт допущення працівника до роботи без офіційного оформлення трудового договору з ним, що є порушенням законодавства про працю. З метою уникнення відповідальності, він вирішив перемістити труп чоловіка за межі території підприємства та залишити на узбіччі дороги", — йдеться у повідомленні.

Працівники Тернопільської обласної прокуратури оголосили чоловіку підозру за частиною 1 статті 297 ККУ — наруга над тілом померлого. Ця стаття передбачає покарання у вигляді до 3 років позбавлення волі.

Кореспонденти Суспільного звернулися до підприємства за коментарем, в компанії сказали, що в інтересах слідства ситуацію не коментують.