Вивчали зброю і тактичну медицину: у Тернополі провели акцію на підтримку ЗСУ

Акція на підтримку ЗСУ. Фото: Суспільне Тернопіль

У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей провели годину мужності під назвою "Характер зі сталі". Для 27 студентів двох навчальних закладів міста провели лекцію про характеристики зброї і тактичну медицину. Захід організували працівники бібліотеки спільно з представниками громадської організації "Права Молодь".

Про це розповіла Суспільному завідувачка сектору бібліотеки Катерина Шевчук.

За її словами, година мужності — частина акції під назвою "Я підтримую Сталеву Сотню!". Її мета — збір грошей для потреб 67 механізованої бригади ЗСУ.

Акція на підтримку ЗСУ. Фото: Суспільне Тернопіль

Студент училища ресторанного сервісу і торгівлі Олександр Сумін розповідає, вправлявся в розбиранні і збиранні автомата Калашникова.

"Розбирав я зброю достатньо легко. Насправді я вже з цим досить знайомий. Для чоловіків, я думаю, це зараз заохочення. Тим більше в період війни — це перша необхідність".

Олександр Сумін розбирає автомат. Фото: Суспільне Тернопіль

Співорганізаторка заходу Катерина Шевчук каже, провели захід разом з представниками громадської організації "Права Молодь". За її словами, година мужності "Характер зі сталі" — частина акції "Я підтримую Сталеву Сотню!", яка триватиме до 1 березня. Її мета — збір грошей для потреб однієї із рот 67-ї механізованої бригади Збройних сил України. Охочі могли зробити пожертву в скриньку, а також придбати прикраси, які виготовили бійці бригади і листівки з зображеннями військових.

"Всі пожертви, які люди зроблять, підуть на підтримку "Сталевої Сотні". Обговорювали сьогодні якраз з командиром "Сталевої Сотні", як ми використаємо гроші. Тобто, якщо в нас вийде назбирати на цілий FPV-дрон, то ми придбаємо цілий FPV-дрон. Якщо ж не вийде назбирати на FPV-дрон, то ми придбаємо просто батареї до FPV-дронів".

Співорганізаторка заходу Катерина Шевчук. Фото: Суспільне Тернопіль