Інфраструктура Тернополя: проблеми велосипедистів та маломобільних людей

Голова громадської організації "Безбар'єрний Тернопіль" Тарас Хоміцький каже, що у Тернополі немає умов для безпечного пересування велосипедистів та маломобільних людей. Чоловік опублікував пост у соцмережі про те, що нещодавно біля доріжки, якою їздять велосипедисти та люди на кріслах колісних, розмістили сітілайти.

Тарас Хоміцький зробив світлини, які розмістив у соцмережі, на Привокзальному майдані.

"Сітілайт стояв поперек велодоріжки і це ускладнювало рух. Їдеш і сітілайт на рівні голови, доводилося їхати по пішохідній частині. За кілька днів сітілайти повернули в бік, тільки залишилися деякі сліди на велодоріжці, це нерівне покриття".

Тарас Хоміцький. Фото: Суспільне Тернопіль

Тернополянин Віталій Бєлявський щодня на роботу їздить велосипедом.

"Стараюся їздити, там де є можливість по дорозі, а там, де нема можливості, де багато машин, небезпечно, то переходжу на тротуар, бо нема велодоріжок, щоб доїхати, наприклад, з БАМу до центру. Біля "Текстильника", то є трошечки велодоріжки, буквально 50 метрів, а далі доріжки немає і приходиться їхати по тротуарі".

Тернополянин Віталій Бєлявський. Фото: Суспільне Тернопіль

Роман Крих — велосипедист з майже 50-річним стажем. Чоловік розповідає, відсутність велодоріжок призводить до нещасних випадків.

"Я особисто бачив смерть двох велосипедистів на дорозі. Дороги непристосовані, забиті машинами, вузенькі. А ще, враховуючи, оті плотики, які сильно заважають велосипедистам, бо за них зачіпається руль, якщо машина притискає. В основному сигналять, притискають до краю траси, до краю дороги".

Велосипедист Роман Крих. Фото: Суспільне Тернопіль

Інспекторка патрульної поліції Ольга Пелих каже, що дорожньо-транспортні пригоди за участі велосипедистів стаються через недотримання ними правил дорожнього руху. За її словами, минулого року двоє велосипедистів загинули і 17 були травмовані.

"Для того, щоб були безпечними поїздки, слід дотримуватися простих правил безпеки. В першу чергу, велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а у разі їх відсутності — по крайній правій смузі в один ряд. Також перед поїздкою треба переконатися, щоб були справні гальма, чи є звуковий сигнал, а також велосипед повинен мати світловідбивні елементи. Потрібно одягатися у світлий одяг, кольоровий, щоб бути помітним на дорозі".

Інспекторка патрульної поліції Ольга Пелих. Фото: Суспільне Тернопіль

Дванадцятирічний Юстин Пестрак живе на Новому світі. Хлопець розповідає, щодня їздить велосипедом до школи.

"Їжджу по тротуарах, деколи виїжджаю на дорогу, буває страшно, бо машини близько їздять і дуже швидко".

Тернополянин Юстин Пестрак. Фото: Суспільне Тернопіль

Мати Юстина Ірина Кухта каже, переживає за сина, який їздить велосипедом по місту.

"Страшно, бо там, де він їде, немає жодної велодоріжки. В нашому місті чомусь велодоріжки в основному в парках, в місцях відпочинку і, фактично, все".

Начальник міського управління ЖКГ Олег Соколовський говорить, що програма розвитку велосипедної інфраструктури була розроблена на 2021-2024 роки.

"Ця програма мала діяти включно до 2024 року. Вона передбачала розробку веломаршрутів "Східний масив – Сонячний масив", "Центр – Дружба", "Центр – Новий світ". Були передбачені, які саме вулиці, де розмітка, де треба міняти саму проїзну частину, десь є завужені тротуари, треба розширяти, знижувати. Роботи дуже багато. Також в цій програмі було передбачено велопарковки по всьому місту. Війна поламала всі наші плани. На даний час капітальні роботи не проводяться".

Начальник міського управління ЖКГ Олег Соколовський. Фото: Суспільне Тернопіль

Петро Пановик — член громадської групи при Тернопільській міській раді, яка здійснює громадський контроль за виконанням робіт на об'єктах благоустрою. Чоловік розповів, які є проблеми у велоінфраструктурі Тернополя.

"У веломережі в Тернополі є дві проблеми, перша — це незв'язаність веломережі. Є велодоріжки в різних мікрорайонах, але вони ніяк не пов'язані між собою. І друга проблема – це орієнтація на капітальні ремонти. А зараз, під час війни, гроші на капітальні ремонти не виділяються і тому велоструктура не розвивається. Що мені хотілося б запропонувати, це некапітальний підхід, який можна реалізувати створенням велосмуг розміткою. Це б дозволило створити додаткові велошляхи дешево і не витрачаючи бюджетні кошти".

Петро Пановик. Фото: Суспільне Тернопіль