Тернополяни здобули нагороди на Кубку України з греко-римської боротьби

Тернополяни здобули призові місця на Кубку України з греко-римської боротьби U-20 серед юніорів. Виграли золоту і дві бронзові нагороди.

Про це розповів тренер з греко-римської боротьби Володимир Лучанко.

За його словами, на цих змаганнях у ваговій категорії до 72 кілограмів переміг Максим Радик. Треті місця здобули Анатолій Паснак у категорії до 67 кілограмів та Михайло Головко у категорії до 72 кілограмів.

Тернопільські борці, які змагалися на Кубку України. Суспільне Тернопіль

Максим Радик боровся з Еріком Шевченком з Полтави. Перемогу у фіналі з рахунком 9:0 здобув тернопільський спортсмен. Максим розповідає, змагання відбувалися в Тячеві на Закарпатті.

"В моїй ваговій категорії було 17 учасників. Боровся я 4 сутички: з двома борцями з Полтави були, суперником з Києва та з Тернополя. Сутички успішно виграв достроково 8:0. Найбільше запам’ятався фінал. До перемоги йшов довго. Фінал був напружений, багато емоцій. Ми зійшлись з моїм найсильнішим суперником. Сутичка почалася дуже добре, на мою користь дали паси — за пасивну боротьбу. Я зробив чотири накати і так переміг сутичку".

Максим Радик. Суспільне Тернопіль

Бронзову нагороду у ваговій категорії до 67 кілограмів виборов Анатолій Паснак. Хлопець каже, це перша медаль на змаганнях такого рівня за 12 років у греко-римській боротьбі.

"Щоб вкластись в цю категорію, я мав скинути вагу. Скидав 4 кілограми. В моїй категорії було 13 учасників. Три сутички провів: дві виграв, одну програв, фінальна — була дуже важкою, програв 5:0. Зумів переламати хід поєдинку. Провів 3 чотирьохбальні кидки і сутичка закінчилась 12:9. Ці змагання дали мені поштовх ще більше тренуватись. Це моя перша медаль з чемпіонатів України, з кубків України".

Анатолій Паснак. Суспільне Тернопіль

Ще одну бронзову нагороду виборов Михайло Головко у ваговій категорії до 72 кілограмів. Хлопець в одному з боїв розсік брову, тому зараз тренування не відвідує, каже тренер спортсменів Володимир Лучанко.

Володимир Лучанко. Суспільне Тернопіль

За словами тренера, Кубок України в Тячеві, у якому взяли участь 127 борців — завершальні змагання для тернопільських спортсменів у цьому році.

"В нас один чемпіон, два призера: два третіх і два п’ятих місця. Результат хороший, але тренерам хотілося б кращого. Наші троє спортсменів програли фіналістам по одному балу. Не виставило зовсім трохи. Двоє програла боротьбу за третє місце. Ми приїхали і сказали, що в понеділок і вівторок спортсмени можуть відпочити, але вже в понеділок ввечері вони прийшли, щоб пограти гру в залі. Відновлюємося. Тренування не тяжкі. Для старших – все, кінець року. Готуємося. Взимку ще буде U-23, з них дехто братиме участь. Навесні буде відбірковий чемпіонат U-20, де відбиратимуть команду на чемпіонаті Європи та світу".

Спортсмени обговорюють підготовку до наступних змагань. Суспільне Тернопіль

Тренування тернопільських борців. Суспільне Тернопіль