На Тернопільщині вручили нагороди родинам загиблих бійців

. Фото: Чортківська РДА

На Чортківщині вручили нагороди родинам загиблих бійців. Про це повідомив перший заступник начальника Чортківської районної військової адміністрації Михайло Демчук.

Згідно з указом президента України нагороджено посмертно солдата Сергія Марущака орденом "За мужність" III ступення. Нагороду вручили дружині Олені.

Боєць родом із села Скородинці Чортківської громади. Чоловік у другий день повномасштабного вторгнення разом із рідним братом пішли на фронт. У загиблого залишилися дружина та двоє дітей.

Також нагородили посмертно солдата Дмитра Філіповича почесним нагрудним знаком України "Сталевий хрест". Нагороду вручили дружині Марії.

Загинув військовослужбовець 4 грудня на Луганщині, під час мінометного обстрілу. Призвали на військову службу Дмитра 4 серпня. Служив розвідником розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини А7014. У чоловіка залишилась мама та батько, дружина і двоє дітей.

"Звичайно, жодні ордени та нагороди не вгамують той невимовний біль родин, які більше ніколи не зможуть обійняти найріднішу людину. Але наш з вами обов’язок – завжди пам’ятати про їхній подвиг. Ми не пробачимо ворогу смерть жодного українця, сльози жодної матері, дружини чи дитини", – наголосив Михайло Демчук.

Читайте також