З восьми населених пунктів Білопільської громади проводять обов'язкову евакуацію, там лишається понад 200 людей

Через постійні обстріли з боку РФ ще з восьми населених пунктів 10-кілометрової зони на Сумщині проводять обов'язкову евакуацію населення.

Як повідомили Суспільному у відповідь на запит у Сумській ОВА, евакуація стосується таких населених пунктів Білопільської громади: с. Сохані, с. Нові Вирки, с. Мирлоги, с. Гуринівка, с. Бублікове, с. Гиріне, с. Кандибіне, с. Олексенки.

Станом на 11 червня там залишилось 266 людей з них 27 дітей. Наразі евакуація з цих заселених пунктів продовжується.

Про те, що прийняте рішення про евакуацію з 8 населених пунктів, стало відомо 7 червня. Про це заявив начальник ОВА Володимир Артюх в ефірі телемарафону "Єдині новини".

Нагадаємо, евакуацію населення з 5-кілометрової зони від державного кордону України з РФ на Сумщині розпочали у липні 2023 року. У квітні 2024 року також оголосили про примусову евакуацію дітей з Середино-Будської та Великописарівської громад. А 10 травня начальник ОВА Володимир Артюх видав розпорядження про обов'язкову евакуацію з Ворожби та Білопілля. За даними, які повідомили Суспільному в адміністрації, всього з прикордоння Сумщини евакуювалося 13770 людей, з них 2220 дітей. З 28 населених пунктів розташованих на території 4 районів виїхали усі мешканці.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram