Ще 8 населених пунктів на Сумщині підлягають евакуації

Ще у 8 населених пунктах 10-кілометрової прикордонної зони Сумської області будуть проводити евакуацію населення.

Про це заявив начальник ОВА Володимир Артюх в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Всі громади в районах Шосткинському, Конотопському, Сумському, Охтирському підпадають під обстріли. За тиждень було 160 обстрілів, загинуло три людини, три отримали поранення. З початку року 50 людей загинуло. Вчора було засідання Ради оборони області і за пропозиції військового командування ще з 8 населених пунктів з 10-кілометрової зони зробить евакуацію. Відповідні розпорядження надані", — сказав посадовець.

Нагадаємо, евакуацію населення з 5-кілометрової зони від державного кордону України з РФ на Сумщині розпочали у липні 2023 року. У квітні 2024 року також оголосили про примусову евакуацію дітей з Середино-Будської та Великописарівської громад. А 10 травня начальник ОВА Володимир Артюх видав розпорядження про обов'язкову евакуацію з Ворожби та Білопілля. За даними, які повідомили Суспільному в адміністрації, всього з прикордоння Сумщини евакуювалося 13770 людей, з них 2220 дітей. З 28 населених пунктів розташованих на території 4 районів виїхали усі мешканці.

Суспільне звернулося за коментарем до Сумської ОВА стосовно того, з яких саме восьми населених пунктів будуть евакуювати людей.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram