Спорт — Суспільне Суми

У Сумах відбулись фінальні змагання спартакіади "Пліч-о-пліч" з баскетболу

У Сумах стартував обласний фінал баскетбольного турніру у рамках змагань "Пліч-о-пліч"

"Золото Сумчанки": як у Сумах зустріли чемпіонок Польщі з хокею на траві

Сумські сумоїсти здобули десять медалей чемпіонату Європи

"Побути трошки ненормальним і трохи брудним": у Сумах відбувся забіг "Незламні"

Команда з хокею на траві "Сумчанка" стала кращою командою в Польщі

Муніципальний спортивний клуб "Сумчанка" 26 травня завершив виступ у чемпіонаті Польщі з хокею на траві. Останнім суперником українок був клуб "Старт" з міста Бжезіни. "Сумчанка" отримала "золоті" медалі та Кубок чемпіонату

Сум'янки здобули медалі на Міжнародному турнірі з тхеквондо

Представниці Сумщини у складі збірної України з тхеквондо вибороли медалі. Аліса Павленко виборола перше місце. Анастасія Гайворонська здобула п'яте

У Сумах відбулися обласні змагання з карате. Які результати

24 травня у Сумах відбулися обласні змагання з карате. Захід зібрав 250 спортсменів. Один навіть був з Ніжина, що на Чернігівщині. Повний репортаж - у матеріалі Суспільного

Сумчанки продовжують виступ у чемпіонаті Польщі з хокею на траві: результати гри з клубом "Старт"