Волонтерка з Пуерто-Ріко приїхала в Суми з місією

Волонтерка з Пуерто-Ріко Ліз Поланко подолала понад 9000 кілометрів, аби приїхати в Україну. В рамках благодійного проєкту “Біблії для України” відвідала Сумщину. Про свою місію та враження від нашої країни – розповіла Суспільному.

Волонтерка з Пуерто-Ріко Ліз Поланко вдруге в Україні. До повномасштабної війни, каже жінка, майже нічого про неї не знала. Про те, що має сюди приїхати з місією дізналась уві сні.

“Коли я хотіла дізнатись, яка моя місія, Бог мені показав, що я маю везти Біблії солдатам, дітям і тим людям, які залишаються в Україні”, – говорить волонтерка.

На питання – чому саме Біблії, відповідає: “Багато народів підтримують Україну зброєю. Біблія – це також зброя. Але вона не забирає життя. Вона дає віру та надію”.

Вперше Ліз приїхала в Україну зі своєю місією восени 2022 року. Додає, відвідала тоді кілька міст, зокрема й Бучу. Цього разу завітала на Сумщину.

“Люди на Сумщині дуже особливі. Не дивлячись на страждання й біль, вони настільки гостинні. Кожен раз, коли я прихожу до когось у дім, люди мене зустрічають з відкритими обіймами. Наче ця війна не може вбити гостинність українців”, – каже Ліз.

Приїхати в Україну під час війни було не страшно, говорить волонтерка, хоча в Пуерто-Ріко її від цього відмовляли.

“Багато людей говорили, що я обрала невдалий час, що мені треба було почекати, поки настане мир. Але коли приїжджає швидка допомога до тебе додому? Коли ти хвора, чи коли ти здорова? Якщо я втрачу життя під час моєї місії, насправді я його віднайду”, – зазначає волонтерка.

Наразі, каже волонтерка, вона та її команда передали українцям понад 70 000 примірників Біблій. На цьому, додає, зупинятись не збираються і вже планують, куди поїдуть наступного разу.

“Приїхати в Україну і познайомитись з українцями – для мене це диво”, – додає Ліз.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram