Наразі РФ не має ударних угруповань для наступу на Сумщину — начальник ОВА

24 травня відбулося розширене засідання Ради оборони Сумської області, на якому прийшли до висновку, що наразі РФ не має ударних угруповань для здійснення наступальних дій.

Про це повідомив начальник Сумської ОВА.

"Була проведена детальна оцінка ситуації на кордоні, на лінії зіткнення щодо готовності відповідних оборонних рубежів, готовності сил безпеки та оборони до можливих дій ворога на Сумському напрямку. За висновками засідання Ради оборони сьогодні у ворога немає ударних угруповань, для здійснення наступальних дій", — заявив посадовець.

Також Володимир Артюх повідомив, що Сили безпеки і оборони, які сьогодні знаходяться на території Сумської області, готові до будь-яких викликів.

Що ще відомо про можливий наступ на Сумщину

  • 14 травня керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю The New York Times повідомив, що Росія може розпочати новий наступ у Сумській області.
  • Того ж дня, в ефірі нацмарафону Буданов заявив, що російські військові не ведуть активних дій у напрямку Сумщини. Також він закликав не піддаватися паніці.
  • 15 травня речник ОТУВ "Сіверськ" Вадим Мисник в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив, що військ РФ для наступу на Сумщину недостатньо.
  • Також 15 травня начальник Сумської ОВА Володимир Артюх зазначив, що у прикордонні Сумщини немає масштабного російського ударного угрупування.
  • 21 травня речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що наступ російської армії на Сумщину не слід виключати. Навіть попри те, що РФ не має достатніх сил, вони можуть спробувати зробити щось подібне, як це зараз відбувається по Харківському напрямку.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram