У Сумах почав роботу майданчик для медичної реабілітації

У Сумах на території Центральної міської лікарні почав роботу відкритий майданчик для медичної реабілітації. Це дві секції з тренажерами, де можуть займатися фізичними вправами люди різного віку та рівня фізичної підготовки.

Про це повідомила завідувачка відділення амбулаторної медичної реабілітації Жанна Лукаш.

"На сьогодні актуальним питанням є профілактика захворювань, у тому числі опорно-рухового апарату. Заняття на тренажерах дають змогу зміцнити м'язи, покращити рухливість суглобів, координацію рухів і таким чином зберегти загальний тонус організму", — говорить лікарка.

Фото: Суспільне Суми

Майданчик відкритий як для пацієнтів лікарні, так і для будь-кого із сумчан. З 10.00 до 12.00 години з відвідувачами працює фахівець з медичної реабілітації. Він надає сумчанам консультації щодо виконання вправ та рекомендації для домашніх занять. Це безкоштовно і не потребує направлення від лікаря, говорить фізичний терапевт Андрій Бойко: "Майданчик облаштований для того, щоб в цей нелегкий для всіх час люди за можливості займалися своїм психічним і фізичним здоров'ям".

Майданчик для реабілітації створили за сприяння Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Канади. Едуард – один із пацієнтів, що займається на тренажерах.

Фото: Суспільне Суми

"Лікуюсь з приводу хвороб хребта: є протрузії, грижі в поперековому, грудному, шийному відділі. Зараз ось лікуюсь і займаюсь покращення поки немає, бо лікуюсь, є біль, але після тренувань полегшення трохи є. Це дуже гарно, може будь-який пацієнт прийти позайматися, бо не у всіх вдома є такі тренажери і не у всіх районах вони обладнані", — розповів чоловік.

Фото: Суспільне Суми

Для самостійних тренувань без супроводу реабілітолога майданчик відкритий з 13.00 до 15.00.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram