В Охтирці на Сумщині відкрили модульну станцію екстреної меддопомоги

В Охтирці на Сумщині відкрили модульну станцію для екстреної меддопомоги. Розрахована вона на розміщення трьох бригад екстренки. Її вартість — понад 6 млн грн.

Про це інформують в Сумській ОВА.

Сумська ОВА

Станція розрахована на розміщення 3 бригад екстренки та забезпечуватиме роботу персоналу з обслуговування жителів Охтирки та прилеглих населених пунктів, в тому числі прикордонних, повідомили в ОВА.

Конструкція складається з 8 збірних модулів, об’єднаних у повноцінне приміщення, та включає кімнати для роботи медичного персоналу, оснащені необхідним для відпочинку та приймання їжі.

Сумська ОВА

Модульна станція обладнана генератором для безперебійного електроживлення та вентиляторами.

Сумська ОВА

Її вартість – 6,3 мільйона гривень, монтаж – 450 тисяч гривень.

Модульна амбулаторія в селі Хухра на Сумщині встановлена також за підтримки ВООЗ восени 2023 року на місці зруйнованої росіянами будівлі.

Модульна конструкція екстреної допомоги в с. Хухра. Фото: Суспільне Суми

Об'єкт складається з 8 збірних модулів, об’єднаних у повноцінний медичний заклад із 4 кабінетами для приймання пацієнтів та можливістю одночасної роботи 11 медпрацівників.

"У 2024 році та надалі ВООЗ продовжуватиме підтримувати громади Сумщини, забезпечуючи безперебійний доступ до первинної та спеціалізованої медичної допомоги, відновлення закладів охорони здоров’я та зміцнення медичних можливостей у невідкладній хірургії, травматології та реабілітації", – повідомив представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram