Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Неймовірний удар". Данець Г'юлманд забив з 30 метрів в матчі проти Англії на Євро-2024

Мортен Г'юлманд забив один з найкращих голів другого туру на Євро-2024. REUTERS/Kai Pfaffenbach

Реакція англійців на дивогол від Данії.

Півзахисник збірної Данії Мортен Г'юлманд з 30 метрів забив гол у ворота Англії у поєдинку другого туру чемпіонату Європи-2024 з футболу.

Матч Данія — Англія завершився результативною нічиєю 1:1. Рахунок відкрили англійці: на 18-й хвилині першого тайму забив Гаррі Кейн. Однак вже через 16 хвилин збірній Данії вдалось відновити паритет. Мортен Г'юлманд отримав пас від Віктора Крістіансена та ударив з дальньої відстані: м'яч від стійки залетів у ворота.

Відео голу Мортена Г'юлманда

Мортен Г'юлманд забив з 30.9 метрів, що стало найбільшою відстанню для гола на Євро-2024. Востаннє м'яч з більшої відстані забивали у півфіналі на чемпіонаті Європи-2020 також у матчі Данії проти Англії: Міккель Дамсгор забив з 31.7 м.

Футболісти збірної Англії після поєдинку відреагували на пропущений гол. Захисник Кайл Уокер залишився враженим після пропущеного голу.

"Ми пропустили чудовий удар з-за меж штрафного. Іноді ти маєш «зняти капелюха» після хорошого голу", – цитують футболіста на сайті УЄФА.

А форвард Оллі Воткінс, який спостерігав за грою з лави запасних, зазначив, що це був заслужений гол.

"Іноді, ти просто здіймаєш руки догори. Я сидів на лаві, це був неймовірний удар, точно від стійки. Все чесно", — сказав Воткінс.

Що відомо?

• Для 24-річного хавбека португальського "Спортінга" гол став дебютним за національну збірну. В складі Данії він провів дев'ять матчів після свого дебюту восени 2023 року.
  • Починаючи з першого матчу на турнірі вже було забито 13 м'ячів після дальніх ударів — більше, аніж за підсумками всього групового раунду Євро-2020.
  • Англійці після двох турів залишаються лідерами квартету С, данці — другі й за додатковими показниками випереджають команду Словенії.
  • Квартет групи С проведе заключні матчі групового раунду у вівторок, 25 червня.