Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

Англія та Данія зіграли внічию в другому турі Євро-2024: турнірна таблиця

Данія — Англія. REUTERS/Lee Smith

На гол Кейна данці відповіли видовищним ударом Юльманна.

Збірні Англії та Данії поділили очки в другому турі групи C на Євро-2024 з футболу. Матч у Франкфурті завершився нічиєю 1:1.

Англійці з голом Джуда Беллінгема стартували в першому турі з перемоги над Сербією (1:0). Данці натомість зіграли внічию зі Словенією після повернення на Євро півзахисника Крістіана Еріксена (1:1).

В очному матчі Англії та Данії визначався майбутній лідер квартету — переможці гарантували перше місце. Команда "трьох левів" зберігала лідерство після стартового матчу дня, в якому Словенія на останніх хвилинах втратила перемогу над Сербією (1:1).

Як пройшов матч Данія — Англія?

• На 18-й хвилині рахунок відкрив Гаррі Кейн. Форварда залишили без нагляду в центрі штрафного майданчика, і той довершив простріл Кайла Вокера.
  • До перерви Данія відставання відіграла: блискучий удар з дальної відстані вийшов у Мортена Юльманна — м'яч від стійки залітав у ворота.
  • Вже в другому таймі небезпечний удар з-за меж штрафного виконав англієць Філ Фоден — суперників врятувала стійка.
  • Вдруге виводити англійців уперед міг Оллі Воткінс — вибігав віч-на-віч із воротарем Каспером Шмайхелем, але заробив у епізоді лише кутовий.