Юлія Стародубцева програла перший матч у кар'єрі в основній сітці Ролан Гарросу

Юлія Стародубцева друге поспіль грала матч в основній сітці тенісних Грендслемів. Getty Images/Robert Prange

Тенісистка не змогла подолати стартовий раунд турніру.

Українська тенісистка Юлія Стародубцева припинила виступи на Ролан Гарросі-2024. У першому колі представниця України поступилася іспанці Крістіні Букші.

Стародубцева — остання з українських тенісисток, що грала свій матч першого кола на Ролан Гарросі. Перед цим до другого кола пройшли Еліна Світоліна, Марта Костюк та Даяна Ястремська, тоді як Леся Цуренко та Ангеліна Калініна не дограли свої матчі та знялися.

Для Стародубцевої участь в основній сітці Ролан Гарросу-2024 стала дебютною. Туди вона пройшла завдяки перемозі у кваліфікації — здолала трьох суперниць, однією з яких була інша українка Катаріна Завацька.

Як Юлія Стародубцева дебютувала на Ролан Гарросі?

  • Українська тенісистка нав'язала боротьбу Букші у першому сеті, хоча й взяла всього один гейм на своїй подачі. Ключовими стали два останніх гейми: іспанка в них здобула перемогу та вийшла вперед за партіями.
  • Стародубцева значно частіше помилялася за Букшу (21 проти 14 невимушених помилок), компенсуючи це вдалими виходами до сітки (80% проти 50% в іспанки).
  • У другому сеті Букша здійснила ранній брейк, вийшовши вперед з рахунком 2:0. Здобутої переваги у підсумку вистачило для перемоги над українкою у двох партіях.

Ролан Гаррос. Перше коло

Юлія Стародубцева (Україна, Q) — Крістіна Букша (Іспанія) 0:2 (4:6, 1:6)