Ангеліна Калініна не зуміла вийти у фінал турніру WTA 250 у Руані: результат

Ангеліна Калініна. Фото: Robert Prange/Getty Images

Як українка зіграла проти Магди Лінетт.

Ангеліна Калініна завершила виступи на грунтовому турнірі WTA 250 у Руані. У півфіналі змагань українська тенісистка програла польці Магді Лінетт у трьох сетах.

Калініна, що посіяна в Руані під третім номером, дійшла до півфіналу, не віддавши жодного сету. У перших раундах українка пройшла француженку Алізе Корне (6:4, 7:5) та італійку Мартіну Тревізан (6:2, 6:3), а в чвертьфіналі здолала "нейтральну" росіянку Мірру Андрєєву (6:4, 7:5).

Суперницею Калініної за вихід до фіналу стала несіяна Магда Лінетт, що також досі не програла жодного сету в Руані. Тенісистки вперше зустрілись у межах основного туру WTA.

Як пройшов матч Калініної з Лінетт

  • У першому сеті Калініна виграла лише один гейм на власній подачі на старті поєдинку та не зробила жодного брейку. Натомість Лінетт тричі взяла подачу українки і впевнено закрила партію — 6:1.
  • У другому сеті розпочалась більш напружена боротьба. Калініна заробила кілька брейкпойнтів у першій половині партії, однак Лінетт відіграла їх, а за рахунку 3:3 зробила брейк.
  • Калініна продовжила боротись та перевернула становище: взяла три наступні гейми, а відтак й партію — 6:4.
  • Утім, у вирішальному сеті ініціативу повернула Лінетт. Полька повела 5:1 з двома брейками, у підсумку цієї переваги вистачило для перемоги — 6:2.

WTA 250 (Руан). Півфінал

Магда Лінетт (Польща) — Ангеліна Калініна (Україна, 3) 2:1 (6:1, 4:6, 6:2)

У фіналі турніру в Руані Лінетт зіграє проти шостої сіяної Слоан Стівенс із США. Калініна програла свій другий півфінал у 2024 році — на початку березня вона також у двох сетах поступилась китаянці Сію Ван на турнірі в Остіні.