"Дніпро" переміг "Рівне" та повів у фінальній серії баскетбольної Суперліги: результат

"Дніпро" — "Рівне". ФБУ

Долю чемпіонства може визначити гра 24 квітня.

Завершився перший матч фінальної серії Суперліги з баскетболу 2023/24. Першу перемогу над "Рівним" на домашньому майданчику здобув "Дніпро".

Чемпіон України визначиться в серії до двох перемог. До першого матчу "Дніпро" підходив у статусі фаворита — як переможець регулярного чемпіонату та перший сіяний клуб плей-оф.

"Рівне" дістався фіналу в дебютному сезоні на рівні Суперліги, в попередньому раунді здолавши "Київ-Баскет" — 2:0 у серії.

Досі "Рівне" жодного разу не перемагало дніпрян, на користь яких завершилися всі три очні зустрічі в регулярному чемпіонаті 2023/24.

Як пройшов перший матч фінальної серії

• "Рівне" одразу заволоділо ініціативою і розпочало матч із триочкового. "Дніпро" відіграв два очки, однак гості з гри збільшили відрив до п’яти балів.
  • До середини першої чверті рахунок став рівним, і "Дніпро" вперше за поєдинок вийшов вперед — 11:9. 10-хвилинка завершилася мінімальною перевагою господарів — 20:19.
  • У другій чверті "Дніпро" вже не втрачав перевагу. До великої перерви лідери посіву збільшили свій відрив до 11 очок (39:28).
  • Третя чверть розпочалася в щільній боротьбі. "Рівне" виграло 10-хвилинку з рахунком 21:19.
  • У фінальній чверті результативнішим знову було "Рівне" — 16:15. На загальному рахунку, втім, це не позначилося — перемога "Дніпра" 73:65.
  • Найрезультативнішим гравцем став Володимир Конєв з "Дніпра", який набрав 23 очки та зробив дев'ять підбирань.

Суперліга 2023/24. Фінальна серія — перша гра

"Дніпро" — "Рівне" — 73:65 (20:19, 19:9, 21:19, 16:15)

• "Дніпро": Конєв (23 + 9 підбирань), Тимофеєнко (16 + 6 підбирань + 7 асистів), Дубоненко (13 + 5 підбирань), Бондарчук (6 + 5 підбирань), Закурдаєв (5 + 5 підбирань)
  • "Рівне": Соловйов (16), Джойнер (13 + 5 підбирань + 6 асистів), Шепелев (12 + 5 підбирань), Сміт (8 + 6 підбирань), Мочалов (6 + 5 підбирань), Гаскінс (2 + 6 підбирань)

• Матч-відповідь, який може визначити чемпіона, відбудеться на майданчику "Рівного" в середу, 24 квітня.
  • У першому матчі "бронзової" серії "Київ-Баскет" здолав "Черкаських Мавп — Дніпро" — 101:99.
  • Цього сезону "Дніпро" вже став володарем Кубка України з баскетболу, в фіналі здолавши представника Вищої ліги "Прометей".