"Прометей" вдруге поспіль виграв українську волейбольну Суперлігу серед чоловіків

СК "Прометей". ПВЛУ

Срібні нагороди здобув "Епіцентр-Подоляни".

"Прометей" вдруге поспіль виграв чемпіонат української волейбольної Суперліги серед чоловіків. У четвертому матчі дніпряни закрили серію з "Епіцентром-Подолянами" — перемога в чотирьох партіях.

"Прометей" провів регулярний чемпіонат без поразок, вигравши 16 матчів поспіль. На шляху до плей-оф дніпряни програли лише п'ять сетів, натомість забрали 48.

Лідери посіву впевнено стартували у серіях на виліт проти "Юракадемії". У двох матчах протистояння команда Флавіо Гулінеллі виграла всі шість сетів.

"Епіцентр-Подоляни", посівши третє місце в "регулярці", мусив стартувати в плей-оф із чвертьфіналів і здолав "Решетилівку" — двічі по 3:0. До фіналу городківці пройшли після перемоги над другою командою посіву "Житичами-Поліссям" — 6:1 за сетами після двох матчів.

Як пройшла фінальна серія

• Повторення минулорічного фіналу розпочалося з розгромної перемоги. "Прометей" забрав усі три партії першого матчу — 3:0 — і вийшов уперед за загальним рахунком.
  • Натомість у другому матчі переможця визначав п'ятий сет. "Епіцентр" відігрався з 0:2, але у вирішальній партії поступився трьома очками — 12:15.
  • З рахунком 3:2 завершилася й третя зустріч — цього разу на користь чинних віцечемпіонів. "Прометей" вийшов уперед після трьох сетів, але програв дві вирішальні партії.
  • Сценарій третього поєдинку повторився у вирішальному, четвертому матчі на користь "Прометея". Дніпряни відкрили рахунок (27:25), але програли дві наступні партії.
  • З рахунку 1:3 за сетами цього разу відігрався "Прометей". На шляху до другого титулу поспіль чинні чемпіони виграли четвертий сет 25:15, п'ятий — 15:11.

Що означає результат фіналу

• "Прометей" вдруге поспіль стає чемпіоном України серед чоловіків — після дебютного "золота" сезону 2022/23.
  • Втретє поспіль дніпряни завершують сезон із медалями. Також в доробку "Прометея" — "бронза" перерваного сезону 2021/22.
  • Вдруге поспіль "Епіцентр-Подоляни" програє "Прометею" у фіналі та завершує сезон зі срібними нагородами. Віцечемпіонами України городківці стали втретє в історії клубу.
  • "Прометей" зібрав обидва "золота" чемпіонатів України серед чоловіків та жінок. На початку квітня жіноча команда дніпрян здобула свій четвертий титул поспіль — без жодного програного сету за сезон.