"Ніколи не вибирав суперників". UFC призначив українцеві Ігорю Потєрі бій з росіянином у червні

Ігор Потєря. Фото: John Rivera/Icon Sportswire via Getty Images

Бій Потєря — Магомєдов відбудеться 22 червня в Саудівській Аравії.

Популярний промоушен змішаних єдиноборств UFC призначив українцеві Ігорю Потєрі бій з росіянином Шаробутдіном Магомєдовим. Майбутню зустріч анонсував у соцмережах президент організації Дейна Вайт.

З 2022 року Потєря провів у UFC п'ять поєдинків, в яких здобув дві перемоги. Свій останній бій у промоушені — проти поляка Роберта Бричека — українець виграв одностайним рішенням після трьох раундів.

Наступний бій українця відбудеться 22 червня в саудівському Ер-Ріяді. Суперником Потєрі стане досі непереможений росіянин Магомєдов, що проводитиме свій другий поєдинок в UFC (у всіх турнірах — 12-0).

Як відреагував Потєря на призначення бою

Українець пояснив, що зустріч із Магомєдовим для нього організувало керівництво UFC. Водночас майбутнього суперника він назвав "переоціненим".

"Я ніколи не відмовлявся від поєдинків, бо вважаю це слабкістю. Я тут, щоб стати чемпіоном UFC у середній вазі — для цього мені потрібно битися з усіма", — зазначив Потєря в Instagram-дописі.

"Я ніколи не вибирав опонентів. Приймаю всі виклики та погоджуюся на ті бої, які дає мені UFC".

"Я вважаю [Магомєдова] надто переоціненим. Скоро в поєдинку покажу вам, чому я так вважаю. [...] «Дуелянт»Прізвисько Потєрі в змішаних єдиноборствах. візьме «Пірата» на абордаж і потопить у Саудівській Аравії".

Хто такий Ігор Потєря

  • 27-річний український боєць змішаних єдиноборств.
  • Чемпіон української організації WWFC (2021) у напівважкій вазі.
  • У вересні 2021 року здобув контракт UFC, вигравши "Турнір претендентів Дейни Вайта".
  • За професійну кар'єру здобув 20 перемог і зазнав п'яти поразок. Статистика в UFC: дві перемоги і три поразки.