Марта Костюк вперше за три роки вийшла у півфінал турніру WTA 500: результат

Марта Костюк у Сан-Дієго. Фото: Sean M. Haffey/Getty Images

Наступна суперниця українки — перша сіяна Джессіка Пегула.

Марта Костюк вийшла у півфінал змагань WTA 500 в американському Сан-Дієго. У своєму третьому матчі на турнірі українка перемогла нейтральну Анастасію Павлюченкову.

21-річна Костюк стартувала на турнірі з перемоги над американкою Енн Лі. У другому колі за підсумками двох сетів Марта вибила австралійку Тайлу Престон.

З Павлюченковою, що отримала в Сан-Дієго четвертий номер посіву, Костюк зустрічалася вдруге. У лютому їхній матч у Досі не був дограний — українка за станом здоров'я знялася протягом стартового сету.

Як пройшов матч у Сан-Дієго?

• Після 41 хвилини Павлюченкова вийшла вперед за сетами, оформивши чотири брейки. На двох суперниці програли шість геймів на власних подачах.
  • У другій партії тенісистки обмежилися одним брейком — його оформила Костюк за рахунку 1:1. У десятому геймі, за рахунку 5:4, Костюк не реалізувала чотири сетболи, проте з п'ятої спроби відновила загальний паритет перед вирішальною партією.
  • Костюк вперше вийшла у лідерки матчу після брейку за рахунку 2:2. З чотирьох заключних геймів Марта забрала три, довершивши перемогу із матчболу на подачі суперниці — 6:3.

WTA 500. Сан-Дієго. 1/4 фіналу

Анастасія Павлюченкова (4) — Марта Костюк (Україна, 6) — 1:2 (6:3, 4:6, 3:6)

Що означає перемога Костюк?

• За місце у фіналі Марта гратиме із першою сіяною, господаркою турніру Джессікою Пегулою в ніч проти неділі, 3 березня.
  • Костюк спробує здобути свою першу перемогу проти Пегули, що двічі обігрувала українку на хардових кортах Цинциннаті (2022) та Мельбурна (2023).
  • На рівні серії WTA 500 Костюк проведе свій перший півфінал за три роки — із січня 2021-го, коли вона грала на цій стадії в Абу-Дабі.