Руслан Маліновський вийшов на заміну у другому поспіль матчі за "Дженоа" в Серії А: як зіграв українець

Руслан Маліновський. Фото: Getty Images

Доклався до перемоги.

"Дженоа" Руслана Маліновського здобув перемогу над "Удінезе" у 26-му турі Серії А — 2:0. Український півзахисник з'явився на полі у другому таймі.

У лютому Маліновський відзначився третім голом у складі "Дженоа" в чемпіонаті Італії, вразивши ворота "Аталанти" (1:4). Однак у наступній грі проти "Наполі" (1:1) українець вперше у 2024 році не потрапив у старт "грифонів", вийшовши на заміну на 75-й хвилині.

У поєдинку з "Удінезе" Маліновський вдруге поспіль потрапив у запас. "Дженоа" підійшов до матчу на тлі мінісерії з трьох ігор без перемог.

Як минув матч "Дженоа" за участі Маліновського

• У першому таймі підопічні Альберто Джилардіно зуміли оформити комфортну перевагу у два м'ячі. На 36-й хвилині рахунок відкрив форвард Матео Ретегі, а на 40-й відзначився захисник Маттія Бані.
  • На початку другого тайму "Удінезе" залишився удесятьох: другу жовту картку отримав захисник Томас Крістенсен.
  • Маліновський з'явився на полі на 78-й хвилині, замінивши бразильця Жуніора Мессіаса. На той час "Дженоа" продовжив вести у рахунку 2:0.
  • За відведений час українець завдав одного удару по воротах, який був заблокований, 24 рази доторкнувся до м'яча та віддав 19 точних передач з 20. "Дженоа" втримав переможний рахунок — 2:0.

"Дженоа" набрав 33 очки та продовжує йти на 12-му місці у турнірній таблиці чемпіонату Італії.

Маліновський та "Дженоа" у сезоні 2023/24: що відомо?

• Маліновський у нинішньому сезоні зіграв за "Дженоа" 25 матчів у всіх турнірах. В активі Руслана три голи і два асисти.
  • Маліновський виступає за "Дженоа" на правах оренди з французького "Марселя". Угода розрахована до кінця сезону 2023/24.
  • Наступний матч "Дженоа" зіграє 4 березня проти лідера таблиці Серії А "Інтера". Гра відбудеться у Мілані.