Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга

Ілля Забарний провів повний матч в АПЛ проти чинного чемпіона "Манчестер Сіті": як зіграв українець

Ілля Забарний та Філ Фоден. Фото: David Cliff/AP Photos

"Борнмут" продовжив серію без перемог.

Ілля Забарний взяв участь у черговому матчі за "Борнмут" в англійській Прем'єр-лізі. Український захисник потрапив у старт на гру 26-го туру проти "Манчестер Сіті".

У попередньому турі АПЛ "Борнмут" зіграв внічию з "Ньюкаслом" — 2:2. "Вишні" втратили перемогу на останніх хвилинах, Забарний провів на полі увесь поєдинок.

У домашньому матчі з чинним чемпіоном Англії "Манчестер Сіті" Забарний продовжив серію виходів у старті "Борнмута": українець повністю відіграв усі 24 попередні поєдинки команди в АПЛ. При цьому підопічні Андоні Іраоли підійшли до зустрічі з командою Пепа Гвардіоли із серією з шести поспіль ігор без перемог в АПЛ.

Як минув матч "Борнмута" за участі Забарного

• "Ман Сіті" відкрив рахунок на 24-й хвилині. Півзахисник гостей Філ Фоден був першим на добиванні після удару форварда Ерлінга Голанда та сейву воротаря Нето. Забарний не встиг завадити Фодену, біля якого перебував у гольовому епізоді.

• У другій половині зустрічі "Борнмут" трохи вирівняв гру та створив декілька небезпечних моментів біля воріт "Сіті". Однак "містяни" зуміли зберегти переможний рахунок — 1:0.
  • Забарний відіграв повний матч. Український захисник відзначився точністю пасів у 85% (40/47), виконав три перехоплення та один відбір м'яча, а також одного разу заблокував удар суперника.

Ілля Забарний та "Борнмут" у сезоні 2023/24: що відомо?

• У нинішньому сезоні Забарний повністю відіграв 25 матчів за "Борнмут" в АПЛ та є лідером команди за хвилинами на полі. При цьому один з поєдинків — проти "Лутона" у 17-му турі — не було дограно, його переграють від початку.
  • "Борнмут" у 25 матчах чемпіонату набрав 28 очок та посідає 14-те місце в турнірній таблиці.
  • Наступний матч команда Забарного проведе у вівторок, 27 лютого, проти "Лестера" в 1/8 фіналу Кубка Англії.