Ангеліна Калініна та Леся Цуренко стартували на турнірі WTA 500 в Абу-Дабі: результати

. Ангеліна Калініна. Фото: ФТУ

Як пройшли матчі українок в 1/16 фіналу.

Українські тенісистки Ангеліна Калініна та Леся Цуренко стартували на турнірі WTA 500 в Абу-Дабі. Обидві розпочали змагання з першого кола (1/16 фіналу).

Обидві українки проводили в ОАЕ свій перший турнір після Australian Open. Цуренко дісталася в Мельбурні третього кола одиночних змагань, а Калініна зазнала поразки на старті мейджора.

Калініна та Цуренко могли організувати свою другу очну зустріч в 1/8 фіналу — для цього вони мали переграти італійку Лучію Бронцетті та нейтральну Людмілу Самсонову відповідно.

Як пройшли матчі 1/16 фіналу?

• Ангеліна Калініна після 30 хвилин повела в рахунку проти Бронцетті, що пробилася в основну сітку в статусі лакілузерки — 6:1 із двома брейками на користь українки.
  • З трьох виграних геймів поспіль другу партію розпочала Бронцетті — Калініна відповіла власною серією та зрівняла рахунок. Українка мала два брейкпойнти за рахунку 5:5 — 53-тя ракетка світу відіграла обидва.
  • Результат матчу визначився на тайбрейку, який Ангеліна виграла із розгромним рахунком 7:1 після 1:46 години на корті. Українка завершила поєдинок із трьома ейсами та чотирма подвійними помилками.
  • Натомість Леся Цуренко не зуміла нав'язати конкуренцію нейтральній Самсоновій — 15-та ракетка світу здобула "суху" перемогу лише за 52 хвилини на корті.
  • З 13 геймів у зустрічі українка виграла один — за рахунку 0:2 у другому сеті. Леся припустилася семи подвійних помилок і не реалізувала свій єдиний брейкпойнт у поєдинку.

WTA 500. Абу-Дабі. 1/16 фіналу

• Ангеліна Калініна (Україна) — Лучія Бронцетті (Італія) — 2:0 (6:1, 7:6(1))
  • Леся Цуренко (Україна) Людміла Самсонова (8) — 0:2 (0:6, 1:6)

Що означають результати українок?

• Ангеліна Калініна зіграє із Самсоновою за путівку до чвертьфіналу турніру. Очна зустріч стане першою для двох тенісисток.
  • Леся Цуренко зазнала другої розгромної поразки поспіль. У третьому раунді українка поступилася нейтральній Аріні Сабалєнко із рахунком 0:6, 0:6.
  • Калініна здобула свою першу перемогу на рівні WTA 500 від жовтня 2023 року, коли грала в китайському Чженчжоу. Відтоді українка програла обидва матчі цієї серії в австралійських Брисбені та Аделаїді.
  • У режимі реального часу перемога над Бронцетті дозволила Калініній повернутися до топ-30 світового рейтингу — 30-те місце. Змагальний тиждень українка розпочинала 32-ю.