Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга

Михайло Мудрик віддав третій асист у сезоні АПЛ: як зіграли українці в 23-му турі

Михайло Мудрик у матчі з "Вулвергемптоном". Фото: Ian Walton/AP Photos

Ілля Забарний провів черговий повний матч за "Борнмут".

Два українці взяли участь у перших матчах неділі, 4 лютого, у 23-му турі АПЛ. "Борнмут" Іллі Забарного та "Челсі" Михайла Мудрика приймали "Ноттінгем Форест" і "Вулвергемптон" відповідно.

Мудрик вчетверте поспіль розпочинав матч лондонців на лаві запасних. У попередньому турі український вінгер провів повний другий тайм у програному поєдинку з "Ліверпулем" (1:4).

Натомість Ілля Забарний вийшов на свій 23-й поспіль матч АПЛ у сезоні 2023/24. Центральний захисник збірної України без замін провів кожний матч "Борнмута" в Прем'єр-лізі від початку змагального року.

Як зіграли українці?

• Михайло Мудрик вийшов на заміну за рахунку 3:1 на користь "Вулвергемптона". Після появи українця гості забили ще одного разу — 1:4.
  • До фінального свистка "Челсі" відіграв один м'яч — безпосередню участь у ньому взяв українець. На 86-й хвилині він розіграв кутовий з лівого флангу навісом до карного майданчика, який замкнув Тіаго Сілва.
  • За відведений Михайлу час на полі він виконав 14 прицільних передач на партнерів та 28 разів зустрічався із м'ячем. Власних ударів по воротах вінгер не завдавав.
  • Ілля Забарний провів черговий повний матч "Борнмута" в чемпіонаті Англії. Команда українця, дограючи в меншості, розділила очки із "Ноттінгем Форест" — нічия 1:1.
  • Протягом матчу Забарний виграв сім (з 13) єдиноборств й одного разу порушив правила. Ілля також виконав десять дальніх передач, чотири з яких знаходили партнерів.
Ілля Забарний у матчі з "Ноттінгем Форест". Фото: Zac Goodwin/PA Images via Getty Images

"Челсі" після другої поразки поспіль опустився на 11-те місце в таблиці АПЛ — команду Маурісіо Почеттіно випередив саме "Вулвергемтон". "Борнмут" — 12-й і з матчем у запасі відстає від "синіх" на чотири очки.

Українці в АПЛ: що відомо?

• Асист проти "Вулвергемптона" — сьома результативна дія Михайла Мудрика в сезоні 2023/24. Дотепер українець відзначався чотирма голами і двома результативними передачами.
  • Лише у двох матчах "Борнмута" в нинішньому сезоні Забарний не проводив на полі всі 90 хвилин: українець залишився поза заявкою на зустріч Кубка ліги зі "Свонсі" і виходив на заміну в матчі Кубка Англії проти КПР (обидва поєдинки — 3:2).
  • До кінця змагального дня неділі, 4 лютого, свій матч із "Ліверпулем" проведе команда іншого українця в АПЛ — "Арсенал" Олександра Зінченка. Гра розпочнеться о 18:30 за київським часом.