Анатолій Трубін провів дев'ятий матч за "Бенфіку" в чемпіонаті Португалії: як зіграв українець

Анатолій Трубін у складі "Бенфіки". Фото: Getty Images

Лісабонці вдруге поспіль втратили очки.

Анатолій Трубін провів дев'ятий матч за "Бенфіку" в чемпіонаті Португалії. Український воротар пропустив один гол у домашньому поєдинку проти "Фаренсе" — 1:1.

Гру з "Фаренсе" Трубін проводив на тлі "сухого" матчу проти "Морейренсе" (0:0). 22-річний голкіпер відзначився трьома сейвами у попередньому поєдинку, провівши шостий матч "на нуль" за "Бенфіку".

Після 12-го туру "Бенфіка" втратила лідерство в турнірній таблиці Прімейри, пропустивши вперед "Спортінг". У матчі з сьомою командою чемпіонату "Фаренсе" "орли" мали нагоду повернутись на проміжне перше місце.

Як Трубін зіграв проти "Фаренсе"

• На старті зустрічі Трубін здійснив два сейви: забрав м'яч у руки після удару головою та відбив спробу Маттеуса Олівейри зі штрафного з дальної відстані.

• На 39-й хвилині українець додав у доробок ще один сейв, зафіксувавши м'яч після слабкого удару Матіаша.
  • На початку другого тайму Трубін пропустив: Клаудіо Фалькао пробив головою у кут воріт після подачі і рикошету, в українця не було шансів відбити удар.
  • "Бенфіка", яка увесь матч атакувала ворота "Фаренсе" (37:9 за ударами), відігралась на 71-й хвилині зусиллями Рафи Сілви. Однак забити другий гол лісабонці не зуміли — у підсумку 1:1.
  • Трубін за весь матч здійснив чотири сейви (тричі забрав м'яч у руки, одного разу парирував удар) та виконав 13 точних передач з 18.

Після нічиєї з "Фаренсе" "Бенфіка" залишилась на другому місці, набравши 30 очок у 13 матчах. "Спортінг" (31), який ще не зіграв у 13-му турі, матиме змогу збільшити відрив від "орлів".

Анатолій Трубін: що відомо

• Трубін перейшов до "Бенфіки" із "Шахтаря" у серпні 2023 року за 10 мільйонів євро та підписав контракт до 2028 року.
  • У всіх турнірах сезону 2023/24 Трубін провів за "Бенфіку" 16 матчів і пропустив 15 голів. У доробку українця — шість "сухих" матчів (жодного — в Лізі чемпіонів).
  • Наступний матч "Бенфіка" Трубіна проведе 12 грудня проти "Зальцбурга" в останньому турі Ліги чемпіонів. Лісабонці вже втратили шанси на вихід у плей-оф турніру, однак ще можуть кваліфікуватись в Лігу Європи.