"Мотор" вдруге програв "Валюру" та вибув з Європейського кубка ЄГФ у вирішальному раунді відбору

ГК "Мотор". Фото: Федерація гандболу України

Як минув матч української команди.

"Мотор" вибув у вирішальному раунді відбору з Європейського кубка ЄГФ. Українська команда поступилася у другому матчі ісландському "Валюру" – 28:33.

Перший поєдинок у третьому раунді відбору був номінально домашнім для "Мотора". У словацьких Михайлівцях запорізька команда поступилася з рахунком 31:35 та зазнала першої поразки у нинішньому сезоні.

Матч-відповідь відбувся в ісландському Рейк'явіку. Для виходу до наступної стадії Європейського кубка ЄГФ запоріжцям необхідно було відіграти відставання у чотири м'ячі після першого поєдинку.

Як минув матч-відповідь з "Валюром"?

• Суперники розпочали матч у рівній боротьбі, але у середині першого тайму "Валюр" зробив ривок та отримав перевагу у сім м'ячів – 15:8.
  • До кінця 30-хвилинки "Мотор" зменшив відставання до чотирьох м'ячів. Відтак, перший тайм завершився з рахунком 16:12 на користь ісландської команди.
  • У другому таймі "Мотор" намагався скоротити відставання у рахунку та навіть наблизився до суперника на відстань двох м'ячів. Однак "Валюр" зберігав перевагу та закрив матч перемогою – 33:28.
  • Найрезультативнішими гандболістами у складі "Мотора" стали лінійний Дмитро Тютюнник та лівий крайній Ярослав Котюк — по 6 очок. Голкіпер запоріжців Назар Чудінов натомість парирував 12 із 45 кидків.

Європейський кубок ЄГФ. Третій відбірковий раунд. Матч-відповідь

"Валюр" (Ісландія) – "Мотор" (Україна) — 33:28 (16:11)

Що означає цей результат?

• "Мотор" зазнав своєї другої поспіль поразки в офіційних матчах сезону 2023/24.
  • У нинішньому розіграші Європейського кубка не залишилося українських команд. "Донбас" завершив виступи після першого кола кваліфікації, "Одеса" — після другого, "Мотор" – після третього.
  • Запорожці зосередяться на виступах у чемпіонаті України, де після 10 матчів команда йде на першому місці (30 очок) та на дев'ять очок випереджає "Донбас", що йде другим.