"Прометей" переміг нідерландський "Лікургус" у першому матчі 1/32 фіналу Кубка ЄКВ

Матч за участі "Прометея". Фото: "Прометей"

Як минув матч за участі української команди.

"Прометей" переміг нідерландський "Лікургус" у першому матчі 1/32 фіналу Кубка ЄКВ. У номінально домашньому поєдинку українські волейболісти обіграли суперника в трьох сетах.

Учасником Кубка ЄКВ "Прометей" став після того, як вибув з Ліги чемпіонів. Головний континентальний турнір підопічні Андрія Левченка завершили третіми у другому раунді кваліфікації.

Першим суперником української команди в Кубку ЄКВ став чинний володар Суперкубка, Кубка Нідерландів та бронзовий призер національного чемпіонату – "Лікургус" із Гронінгена. Номінально домашній поєдинок дніпряни проводили в румунському Міовені.

Як минув матч "Прометей" – "Лікургус"?

• На старті матчу "Лікургус" здобув перевагу в три очки, однак "Прометей" зміг не тільки зрівняти рахунок, але й виграв сет – 25:21.
  • Друга партія матчу в Румунії пройшла за ініціативи дніпрян, які на старті сету вийшли вперед на п'ять очок. До завершення "Прометей" збільшив відрив до восьми очок, перемігши в партії з рахунком 25:17.
  • Вирішальну перевагу в матчі підопічні Левченка здобули в третьому сеті. Українські волейболісти виграли вісім очок поспіль (10:1), а у підсумку сет завершився перемогою "Прометея" з рахунком 25:16.
  • Найрезультативнішим волейболістом у складі "Прометея" став центровий Дмитро Терьоменко, який здобув 13 очок, реалізувавши 78% атак, зробив 3 ейси та 3 блоки.

Кубок ЄКВ. 1/32 фіналу. Перший матч

"Прометей" (Україна) — "Лікургус" (Нідерланди) – 3:0 (25:21, 25:17, 25:16)

Матч-відповідь команди проведуть у Нідерландах в місті Гронінген. Поєдинок відбудеться у п'ятницю, 29 листопада, о 20:30 за київським часом.

"Прометей" у сезоні 2023/24: що відомо?

• Учасником єврокубків "Прометей" став після дебютної перемоги в українській Суперлізі.
  • У нинішньому розіграші української Суперліги "Прометей" здобув максимальні чотири перемоги та очолює турнірну таблицю чемпіонату.
  • Наступний матч "Прометей" проведе проти "Лікургуса". До виступів у Суперлізі дніпряни повернуться 2 грудня, коли зіграють з "Епіцентром-Подоляни".