"Маю план". Ярослав Амосов провів битву поглядів перед третім чемпіонським боєм у Bellator

. Ярослав Амосов. Фото: Bellator MMA

Що сказав український чемпіон перед поєдинком проти ямайця Джексона.

Український боєць змішаних єдиноборств Ярослав Амосов удруге захищатиме пояс чинного чемпіона Bellator. 17 листопада непереможений українець поб'ється з ямайцем Джейсоном Джексоном за пояс напівсередньої вагової категорії.

Амосов, що втримує титул з 2021 року, вперше провів його успішний захист у лютому цього року. Українець переміг американця Логана Сторлі одностайним рішенням суддів і продовжив власну серію перемог до 27 поєдинків.

Перед головним боєм шоу Bellator 301 у Чикаго Амосов і Джексон провели традиційну битву поглядів. Процедура зважування очікує на бійців перед поєдинком.

У бою з Джексоном Амосов претендуватиме на 28-му поспіль перемогу в професійних змішаних єдиноборствах. Його серія залишається найдовшою серед активних бійців ММА — та Амосов переконаний, що це не позначиться на його підготовці до поєдинку.

"Для мене [серія] не має значення. Я хочу перемагати в кожному поєдинку. Звісно, 27-0 — це добре", — розповів Ярослав на пресконференції перед боєм.

"Якщо ти б'єшся, то не думаєш: «Окей, цей бій можна програти, наступний — виграти». Маєш перемагати в кожному. Коли йду до клітки, я хочу виграти".

Джексон готувався до бою спільно зі Сторлі, останнім професійним суперником Амосова у клітці. На шоу Bellator 291 поєдинок Ярослава з американцем тривав усі п'ять чемпіонських раундів.

"Вони в одній команді, але це різні бійці. Я маю план, на кожен бій — різний. [...] Я вважаю, що я — номер один. Джейсон Джексон вважає, що він — номер один. Коли б'єшся, маєш перемагати всіх".

Хто такий Ярослав Амосов?

  • 30-річний боєць змішаних єдиноборств з Київщини.
  • У популярному промоушені Bellator виступає з 2018 року, коли уклав контракт після своєї 19-ї професійної перемоги поспіль.
  • Чемпіоном Bellator у напівсередній вазі став у червні 2021 року — переміг бразильця Дугласа Ліму одностайним рішенням суддів.
  • Вперше відстояв пояс у лютому 2023-го, одностайною перемогою в реванші з американцем Логаном Сторлі.
  • Має 27 професійних перемог поспіль — найкращу серію серед активних бійців MMA.
  • Посідає друге місце в рейтингу найкращих бійців Bellator поза ваговими категоріями.