"У мене вкрали перемогу". Команда Дюбуа оскаржить результат бою проти Усика через контраверсійний "удар нижче поясу"

Команда британця прагне отримати бій-реванш.

Олександр Усик захистив чемпіонські пояси у надважкій вазі у боксі після перемоги над Даніелем Дюбуа у бою, що пройшов у польському Вроцлаві. Поєдинок достроково завершився згідно з рішенням судді у дев'ятому раунді – рефері в ринзі зупинив його після другого нокдауну від Олександра Усика.

Українець відправив Дюбуа в перший нокдаун на останніх секундах восьмого раунду, а в дев'ятій 3-хвилинці – зробив це вдруге. Після цього суддя ухвалив рішення про зупинку бою.

Після бою Усик стверджував, що "не відчув" міці Дюбуа, а також давав настанови британському боксеру.

Водночас, команда Даніеля Дюбуа та сам британець одразу в ринзі після завершення поєдинку заявили, що вони будуть оскаржувати рішення арбітра. І вони вважають, що в Дюбуа "вкрали" перемогу.

Читайте більше: "Удар був на межі". Чи був удар Дюбуа по Усику нижче поясу: реакція світового боксу

Усе це через епізод на початку п'ятого раунду, коли Даніель Дюбуа наніс удар по Олександру Усику, і українець упав на канвас. Рефері в ринзі класифікував цей удар як нижче поясу, тому бій призупинили і дали час Усику на відновлення.

"Я не вважаю, що це удар нижче поясу. Я думаю, що наніс його за правилами і що у мене вкрали перемогу. Мене сьогодні пограбували, я ще повернуся", – сказав Дюбуа в ринзі.
  • Відео удару Дюбуа, який класифікували нижче поясу

Промоутер британця, Френк Воррен, був ще красномовнішим у ринзі, він продовжив репліку в коментарі для TNT Sports одразу після боксера.

"Це не був удар нижче поясу. Вони [судді] не зняли жодних очок з Дюбуа. Мені подобається Усик, але це було суто домашнє суддівство. Олександр не був готовий продовжувати, йому надали кількість хвилин на відновлення. Як довго він підіймався?", – розповів Воррен.

Також Френк заявив, що команда Дюбуа буде оскаржувати рішення рефері щодо удару нижче поясу. Таким чином, Воррен хоче досягти проведення реваншу між Усиком та Дюбуа – умова, що не була прописана у контракті.

"Ми подамо апеляцію на те, що відбулося. Керівні структури мають переглянути та оголосилити про реванш. Удар був чистим, Дюбуа мав виграти", – додав Воррен.

Упродовж бою Дюбуа кілька разів пробивав нижче поясу, на що Усик звертав увагу рефері. У епізоді в п'ятому раунді через зупинку таймера, пауза на відновлення тривала близько п'яти хвилин.

Що відбувалося після бою Усик – Дюбуа