Олександр Усик та Даніель Дюбуа провели зважування та "битву поглядів" перед боєм

. Олександр Усик. Фото: Piotr Duszczyk / Top Rank Boxing

Суперники зустрінуться в ринзі Вроцлава в суботу, 26 серпня.

Олександр Усик вдруге в кар'єрі відстоюватиме звання об'єднаного чемпіона світу в надважкій вазі. У суботу, 26 серпня, українець поб'ється з британцем Даніелем Дюбуа за пояси WBA, WBO та IBF.

Поєдинок відбудеться в польському Вроцлаві. У Польщі Усик битиметься вдруге в кар'єрі та вперше — з 2010 року, коли переміг місцевого суперника Кшиштофа Гловацькі на шляху до дебютного титулу в першій важкій вазі.

Напередодні поєдинку боксери провели традиційну процедуру зважування. Більшу вагу мав британець Дюбуа — 105.7 кг, проти 100.1 в його українського суперника.

Усик та Дюбуа напередодні поєдинку. Usyk-17 Promotions

Саме на більшу вагу в поєдинку суботи робитиме ставку Дюбуа. "Він боксер першої важкої ваги, — цитує Дюбуа видання Boxing Scene. — Для мене це нескладно".

"Він багато рухається, тож ми маємо звузити йому ринг. Він добре рухається — це головне. Тож просто [потрібно] битися як зазвичай. Він шульга і все таке, але ти маєш битися. Просто пробити йому в голову. Голова ж у нього — не шульга".

Не очікує на легкий поєдинок і сам українець. Ба більше, перед боєм у коментарі talkSPORT чинний чемпіон та фаворит бою називає саме себе андергодом у поєдинку.

"Так, Дюбуа — небезпечний суперник. Він молодий хлопець, для нього це шанс. Але я не зважаю на це, типу: «Він молодий, а я чемпіон світу». Я щодня у своєму тренувальному таборі, [готуюся] не на 100, а на 200-300 відсотків".

"Я не вважаю, що це легкий бій. Вважаю, що це я — андердог [поєдинку з Дюбуа]. Чому? Для мене це мотивація".

Відбулася перед поєдинком і традиційна "битва поглядів".

Що відомо

  • Усик зменшив вагу порівняно з другим поєдинком проти Ентоні Джошуа. Тоді на зважуванні українець показав на вагах рекордні для себе 100.4 кг.
  • Олександр Усик залишається непереможеним на професійному ринзі після 20 поєдинків. Бій з Дюбуа стане для українця п'ятим у надважкій вазі.
  • Британець підходить до поєдинку після серії з чотирьох перемог поспіль. Єдиної поразки Дюбуа зазнав восени 2020 року від співвітчизника Джозефа Джойса.