"Битиметься наступним". Промоутер Хрговича підтвердив бій проти переможця поєдинку Усик - Дюбуа

. Філіп Хргович. Фото: Boxing Scene

Бій Олександра Усика проти Дюбуа відбудеться 26 серпня.

Українського боксера Олександра Усика зобов'яжуть провести наступний бій проти Філіпа Хрговича. Про це повідомив промоутер хорватського боксера Едді Гірн.

Хргович став претендентом на титул чемпіона світу у важкій вазі за лінією IBF у 2022 році. Однак першою у ротації на захист поясів була WBA, яка призначила суперником чинного чемпіона світу Олександра Усика британця Даніеля Дюбуа.

Перед поєдинком Усик - Дюбуа, який відбудеться 26 серпня, хорват провів бій проти австралійця Демсі Маккена. У ньому Філіп переміг технічним нокаутом у 12 раунді та захистив звання обов'язкового претендента IBF.

Після перемоги над австралійцем промоутер хорвата Едді Гірн розповів, що IBF стане наступною у ротації на визначення обов'язкових суперників чинного чемпіона світу у гевівейті. Відтак, саме Хргович зустрінеться з переможцем поєдинку Усик - Дюбуа.

"100% [будемо наполягати на тому, щоб він бився далі за титул]. Це було найголовнішим в його останньому бою [проти Маккена]. Він [Хргович] має бути активним, цей бій був заради цього. І також IBF підтвердила, що після поєдинку Усик - Дюбуа вони одразу ж призначать обов'язковий захист проти Хрговича. Тому він битиметься наступним проти переможця", – розповів Гірн.

Попри статус обов'язкового претендента, бій хорвата проти Усика, у разі його перемоги над Дюбуа, може не відбутися. Українець може відмовитися від захисту поясу IBF і зробити його вакантним – у такому випадку суперником Хрговича стане інший боксер.

Хто такий Філіп Хргович

  • Філіп Хргович – 31-річний хорватський боксер.
  • Професійну кар'єру хорват розпочав у 2017 році. З того моменту провів 16 поєдинків, в яких жодного разу не програв та здобув 13 дострокових перемог.
  • Філіп Хргович – бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року.
  • Претендентом на пояс чемпіона світу у важкій вазі Хргович став у 2022 році, коли в андеркарді матчу-реваншу Усик - Джошуа переміг китайського боксера Чжан Чжілея. На початку січня IBF звільнила Усика від обов'язкового захисту проти Хрговича.