Велосипедист Марк Падун виграв етап багатоденки в Іспанії і присвятив перемогу Україні

. UCI

І посів третє місце у загальному заліку.

Український велосипедист Марк Падун став переможцем останнього етапу багатоденки Гран Каміно, яка закінчилася в Іспанії.

Багатоденка Гран Каміно проходила з 24 по 27 лютого. Саме у цей період розпочалися та тривають досі військові дії на всій території України, спричинені повномасштабним вторгненням Росії.

Читайте також: Підрив нафтобази під Києвом, бої в Харкові та Білорусь. Вторгнення РФ, день четвертий. Онлайн

Переможцем багатоденки в Гран Каміно став іспанець Алехандро Вальверде з команди Movistar. Проте Падун також став одним із найкращих у багатоденці.

Останній етап для Падуна - гонка з роздільним стартом - закінчився перемогою українського велогонщика. На фініші українець випередив Хесуса Херраду на п'ять секунд.

Завдяки перемозі у гонці з роздільним стартом Падун посів третє місце у загальній класифікації гонки. Крім Вальверде, його також випередив канадець Майкл Вудс.

Після перемоги Падун дав короткий коментар, у якому зазначив, що присвячує свою перемогу громадянам України, які зазнали військової атаки від Росії.

"Хотів би розділити перемогу з усіма своїми громадянами", - зазначив український велосипедист.

Перемогу на етапі у Гран Каміно Падун здобув у складі американської команди EF Education-Nippo, у яку перейшов наприкінці 2021 року. Виступи у Гран Каміно стали для нього першими у 2022 році.

Читайте також: "Такого не бачив 30 років". Український велосипедист Падун вразив керівника нової команди

Останні реакції українських спортсменів на повномасштабне вторгнення Росії до України