Очільник Комітету арбітрів УАФ Лучі у лікарні після аварії на автомобілі. Що відомо про його стан

. УАФ

Через травму очільник комітету отримав серйозні травми та був прооперований.

Очільник Комітету арбітрів Української асоціації футболу Лучано Лучі потрапив у лікарню в результаті аварії на автомобілі. Про це повідомляє прес-служба УАФ.

Аварія відбулася у понеділок, 23 серпня, у Дарницькому районі міста Києва. За повідомленнями прес-служби організації, в автомобіль Ford, у якому перебував Лучі разом зі своїм помічником Романом Лишенем та водієм, врізалася інша машина.

Center News

За повідомленням прес-служби організації, у момент аварії автомобіль Ford стояв на перехресті, зупинившись на червоне світло. Внаслідок ДТП пасажири автомобіля отримали травми різного ступеня важкості: Лучі та його помічника прооперували і зараз вони перебувають в одній із київських лікарень.

Очільник Спортивного-медичного комітету УАФ В'ячеслав Попов також повідомив деталі стану, у якому перебувають функціонер та його помічник. Він наголосив, що життю 72-річного італійця нічого не загрожує.

"Внаслідок ДТП вони на певний час втратили свідомість. Після госпіталізації їм обом зробили операції, у даний момент вони перебувають у свідомості, загрози їхньому життю не існує. Отримані травми можна характеризувати як середньої тяжкості", - повідомив очільник Спортивно-медичного комітету.

Center News

Водночас, раніше Telegram-канал "Бомбардир" повідомляв, що в аварії зіткнулося три автомобілі, внаслідок чого постраждали шість людей, серед них дві дитини. А видання Center News зазначило, що ініціатором аварії став депутат політичної партії "Слуга народу" Олександр Трухін, який їхав на швидкості 200 км/год на автомобілі Audi.

Що відомо

  • Лучано Лучі працює в Україні з 2010 року. Спочатку він отримав посаду помічника тодішнього очільника Комітету арбітрів УАФ П'єрлуїджі Колліни.
  • У 2015 році Лучі очолив Комітет арбітрів УАФ замість Колліни. На цій посаді він перебуває і по сьогоднішній день.
Читайте також: УАФ проти "Олімпіка": КДК перевіряє висловлювання Гельзіна, клуб закликав до вотуму недовіри Лучі