"Це наш заробіток": як на Рівненському Поліссі збирають чорниці

Ексклюзивно

На Рівненщини стартував сезон збору чорниць. У 2024 році він розпочався раніше — у червні, а врожай — кращий і солодший.

Про це Суспільному розповіли збиральниці із села Тинне Тетяна Кратюк і Лариса Коток. Вони поділились думками про ціну на ягоду.

"Тими роками були кислі. А цими роками такі солодкі, що якщо вареника варити, то не потрібно й солодити”, — розповіла про цьогорічний врожай чорниці Лариса Коток.

Фото: Суспільне Рівне

Жінка збирає чорниці понад 50 років. За годину вона може наповнити ягодами п'ятилітрове відро. Додала, цьогоріч хороший врожай:

“Якщо я буду тут до вечора, то назбираю п’ять п’ятилітрових відер. Якщо менше, то — три. А знаєте чого – бо є ягоди. Вони цього року десь на тиждень раніше достигли”.

Фото: Суспільне Рівне

Тетяна Кратюк із села Тинне цьогоріч вперше збирала ягоди в місцевому лісі. Розповіла, що сезон лише розпочався, тому часто можна зустріти недостиглі ягоди:

“Чорниці багато, але вона ще зелена, багато зеленої. Якщо руками для себе набрати, то можна, але гребінкою ще шкода. Ну бачу, що сезон буде вдалий”.

Фото: Суспільне Рівне

Сезон збору чорниць – це додатковий заробіток для місцевих жителів, тому часто ягоду збирають всією сім'єю, зазначила Тетяна Кратюк:

"Це наш заробіток. Для дітей добре — у них щодня є своя копійка. Так само й я можу купити щось. Ми сезон ягід дуже чекаємо".

Фото: Суспільне Рівне

Збиральниці зазначили, що в середньому за день можуть заробити 800 гривень з продажу ягід.

“Якщо збирати руками, здмухувати листя, щоб чорниця була чиста, то кілограм продаю за 62 гривні. З листям збирати, то — 37. Трохи дешево, хотілося б 70 гривень за кілограм, бо збирати важко", — розповіла Лариса Коток.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook