Спорт — Суспільне Полтава

У Полтаві стартував чемпіонат України з параплавання

"Шахтар" обіграв "Ворсклу" та завоював Кубок України з футболу

"Просто засудили". Україна подала протест через дискваліфікацію борчині Грушиної на ліцензійному турнірі з боротьби

Ексклюзивно

"Шахтар" — чемпіон, бронзові медалі для "Кривбасу" і драматичний камбек "Миная": турнірна таблиця УПЛ після 28 турів

“Замість кави – зроби вправи”: полтавців запрошують долучитися до тренувань на свіжому повітрі

"Минай" на 90+11-й хвилині вирвав перемогу над "Ворсклою" в матчі з трьома пенальті: як це було

УПЛ 2023/24: "Минай" на 90+10-й хвилині вирвав вольову перемогу над "Ворсклою" в матчі чемпіонату України з футболу, що відбувалося в поєдинку 28-го туру УПЛ, відео огляд гри

Полтавська "Ворскла" програла закарпатській команді "Минай"

З рахунком 2:3 ФК "Минай" виборов перемогу у ворсклян. Перший гол у ворота суперників забив представник полтавської команди, захисник Євген Павлюк. Другий гол на 55 хвилині забив півзахисник Антон Глущенко

"Будемо відновлювати олімпійську двійку". Україна визначилася зі складом на Олімпіаду-2024 у жіночій каное-двійці

Ексклюзивно
Збірна України з веслування на байдарках і каное визначилася зі складом на Олімпіаду-2024 у жіночій каное-двійці, хто саме пливтиме дистанцію, коментар головного тренера збірної України

Полтавка Лілія Занько стала чемпіонкою Європи з армрестлінгу

Через тривоги матч переривали чотири рази: ФК "Хуст" переміг на виїзді "Гірник-Спорт"