Рідним захисників з Полтави вручили державні нагороди у День морської піхоти

23 травня у Полтаві з нагоди відзначення Дня морської піхоти військово-морських сил ЗСУ рідним полеглих захисників вручили державні нагороди. Це – орден "Богдана Хмельницького" ІІІ ступеня та “За мужність” ІІІ ступеня посмертно.

Отримали їх родичі двадцяти трьох загиблих воїнів, повідомила з місця події кореспондентка Суспільного.

Рідні полеглих військовослужбовців, яким вручили відзнаки.

Зокрема, орден “За мужність” вручили дружині та дітям штаб-сержанта Олега Тарасенка, який загинув у жовтні 2023-го року в Авдіївці.

"Служив у нашій 116-й полтавській ТРО. Почав він свою службу з першого дня. Він був добровольцем, організовував тут роботу цієї бригади, був командиром взводу. У січні 2023-го року вони уже стояли на Соледарському напрямку. Це були важкі бої. Багато хлопців залишились живими тільки завдяки його чіткому командуванню. Служили вони і на Бахмутському напрямку, і на Соледарі. Йому був 41 рік. Дякую за цю нагороду. Сподіваюсь, що буде таких нагород менше, тому що хочеться, щоб хлопці повертались живими до своїх сімей", – розповіла про чоловіка дружина Вікторія Тарасенко.
Дружина полеглого воїна Олега Тарасенка з дітьми та його мамою.

Також двох військовослужбовців – солдата Едуарда Аверкеєва та молодшого лейтенанта Володимира Голованюка, нагородили відзнаками Міністерства оборони України – медаллю "За поранення".

День морської піхоти в Україні започаткували 2014-го року. До 2017-го професійне свято військовослужбовців відзначали 16 листопада. Потім згідно з указом президента його встановили 23 травня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook