"Були в найгарячіших точках": у Полтаві військових привітали із Днем морської піхоти

. Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві нагородили військових до Дня морської піхоти, який п’ятий рік поспіль відзначають 23 травня. Четверо піхотинців були учасниками бойових дій від початку повномасштабного вторгнення, розповів Суспільному начальник Полтавської РВА Дмитро Романов.

Воїни обороняли Маріуполь від наступу російських військ. Нині вони перебувають у Полтаві. Зустрітися з військовими приїхали полтавські аграрії, які допомають підрозділам морської піхоти. Зокрема, передали на фронт автомобілі, дрони та іншу техніку.

"Морські піхотинці були дотичні до оборони полтавців. Взагалі можна сказати, що якщо б не Маріуполь, то де була б Полтава. Ці військові також брали участь безпосередньо в обороні Маріуполя. Безпосередньо в ті події і часи коли це усе відбувалося рік тому. Також заступник морської піхоти полковник Смірнов був дотичний, розробником замислу оборони міста Полтава з 24 лютого. План успішний, успішно реалізований", — каже начальник Полтавської РВА Дмитро Романов.

У Полтаві військових привітали із Днем морської піхоти. Фото: Суспільне Полтава

"Це бойові офіцери, солдати і сержанти, які виконували бойовий обов’язок і були в найгарячіших точках, які сьогодні в нас на кордоні. Це представники із міста Полтави. Сьогодні ми маємо можливість допомагати цим захисникам, у нас є програма «Полтавський спротив». Ми фінансуємо, але допомагати морській піхоті немає можливості з бюджету. Тому ми на громадських засадах залучаємо бізнес", — сказав заступник голови Полтавської громади Валерій Пархоменко.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook