У Полтаві прощалися з полеглими Ігорем Горнаженком, Андрієм Коротковим та Романом Сіданичем

Прощання із загиблими військовослужбовцями 22 квітня 2024 рік. Суспільне Полтава

Прощання із трьома загиблими військовими відбулося біля Свято-Успенського собору ПЦУ у Полтаві. На панахиду прийшли їхні рідні, друзі та знайомі.

Про це повідомила кореспондентка Суспільного.

Солдат Ігор Горнаженко

Портрет Ігоря Горнаженка.

Солдат Ігор Горнаженко з Полтави загинув 15 квітня 2024-го року на Донеччині. Чоловікові було 38 років. Про це Суспільному розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування та соцпідтримки Михайло Регент.

Капітан Андрій Коротков

Портрет Андрія Короткова.

Капітан Андрій Коротков із Полтави поліг 17 квітня 2024-го року. Був помічником начальника протиповітряної оборони. Воїнові було 52 роки.

Старший сержант Роман Сіданич

Портрет Романа Сіданича.

Старший сержант Роман Сіданич із Полтавського району був стрільцем стрілецького відділення. Загинув 12 квітня 2024-го року на Донеччині під час виконання бойового завдання. Чоловікові був 51 рік.

"Ми з Романом Сіданичем в селі Божкове жили раніше, він приїхав туди сам, на роботу влаштувався. Працював дуже довго, багато років. Він такий працьовитий, добрий був, всім допомагав, одружився. І спочатку війни він пішов на війну", сказала знайома Романа Сіданича Антоніна Вільховська.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok