"Гріємо та й купаємося": у Полтаві готують котельні до нового опалювального сезону

У Полтаві почали готувати котельні до нового опалювального сезону. Цьогоріч планові відключення та ремонти почали у середині квітня. Загалом, до опалювального сезону в обласному центрі мають підготувати 80 котелень. Терміни робіт залежать від потужності котельні та протяжності теплових мереж.

Про це Суспільному розповів технічний директор підприємства "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко.

У котельні, що на вулиці Небесної Сотні готують обладнання до нового опалювального періоду. У першу чергу почистили котли, розповів Богдан Кеблеш.

Котел для гарячого водопостачання.

"Котли були відкриті, очищені механічним способом, продуті компресором. Були проведені заміри товщини металу, щоб мати уявлення про їхню зношеність. Чорнова робота завершена, залишилось їм провести гідравлічні випробування, щоб перевірити їх на міцність. І будемо готові до опалювального сезону", — розповів майстер котельні 2-го теплового району КП "Полтаватеплоенерго" Богдан Кеблеш.

Ця котельня обслуговує понад два десятки будинків та дитсадок. Її роботу зупинили із 15 квітня.

"Дана котельня трьома котлами ВК-32 та одним ВК-22. Тобто, цей котел розрахований на гаряче водопостачання, ці для опалення. Їх очищують від сажі, накипу. Ця котельня автоматизована, обладнана вже генератором із системою аварійного включення в резерв, що допомагає забезпечувати навіть без присутності персоналу теплопостачання", — продовжив майстер котельні 2-го теплового району КП "Полтаватеплоенерго" Богдан Кеблеш.

Котельня на вулиці Небесної Сотні у Полтаві.

У Полтаві опалюваний сезон цьогоріч завершили 28 березня. А планові відключення та ремонти котелень почали у середині квітня. Графіки цих робіт опублікували на сайті підприємства, а також у платіжках споживачів, розповів технічний директор "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко.

"В місті Полтава підприємство експлуатує 80 котелень, половина з цих котелень є сезонними. Тобто вони в міжопалювальний період зупиняються. Інші котельні надають послуги гарячого водопостачання. В планах ремонту усі 80 включені. Зараз на ремонті перебуває шість котелень, дві з них, це ті котельні, які надають послуги гарячого водопостачання. Споживачам, зараз припинено надання послуг" — додав директор технічний КП "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко.

Котли, які почистили від сажі та накипу.

Котельня на вулиці Небесної Сотні не працюватиме вісім діб. Про припинення постачання гарячої води до квартир жителів цього району сповістили завчасно.

"Була у нас об’ява на моєму під’їзді, з 15 числа на тиждень. Гріємо та й купаємося", — продовжила місцева жителька Тамара.

Опалюваний сезон цьогоріч завершили 28 березня.

"Сказали, що на 10 днів ремонт котельні. Жахливо, чайнички. Жарко на вулиці, 10 днів, це багато без води", — розповіла місцева жителька Олена.

Як розповів технічний директор "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко, цьогоріч на підготовку до нового опалювального сезону підприємство планує витратити близько 130 мільйонів гривень. Завершать ці роботи наприкінці серпня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok