На Полтавщині діти завершили створення вириванки, яка може встановити рекорд України

. Суспільне Полтава

Вириванку площею 18 квадратних метрів завершили виготовляти вихованці одного з гуртків у Кременчуці. Роботу присвятили захисникам України. Про це Суспільному 12 червня повідомив керівник гуртка Дмитро Король.

Вириванка – це аплікація, створена без ножа чи ножиць. Усі елементи зображення діти виривали з паперу вручну.

"Загалом із початку долучилося близько 30 дітей. Дехто після початку війни евакуювався за кордон, вже менше стало дітей робити. У декого просто не було можливості. Під кінець залишилося близько 15 дітей", – розповів Дмитро Король.

Вириванку за бажанням дітей присвятили українським захисникам. Її назвали "Живи та квітни моя Україно". Робота складається із трьох частин. Розмір кожної – 2 на 3 метри, а загальна площа – 18 квадратних метрів, повідомив Дмитро Король.

Три частини вириванки. Фото надані Д. Королем
"Перша частина – зроблена церква, козаки, чайки козацькі, козак Мамай як символи українського козацтва, захисників. На другій – Берегиня, чумаки, млин як символи роду, працьовитості українського народу. На третій частині – гончар, петриківський розпис, опішнянський. Загалом це як культура мистецтво, народне мистецтво".

За словами керівника гуртка, вириванку планують презентувати 20 липня у Полтаві, а в грудні цього року – встановити рекорд України.

"Результат дітям подобається. Два роки, як мінімум, на вихідних сиділи, рвали, клеїли. Дуже багато деталей, розмір великий".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook